"Weathering with You" Latvijas kinoteātros / no 12.12

Sveicieni!

Gribējām no “Kino Kults” puses ieziņot foruma biedriem par to, ka beidzot esam sagaidījuši anime arī uz lielā ekrāna Latvijā - jau 12. decembrī k/t “Kino Citadele” īpašā seansā viens no spilgtākajiem šī gada žanra pārstāvjiem “Weathering with You” (“Mākoņu pavēlniece” pie mums)!

Biļetes jau pieejamas / vēl pieejamas: ej.uz/weathering
Facebook event: https://www.facebook.com/events/440377716861420/

Ja netiekat 12. decembrī, tikai mieru - filmu atkārtoti rādīs pašā Janvāra sākumā, bet, ja būs pilns šis seanss, tad, iespējams, ieliks vēl kādus seansus līdz tam. Bet te nu ir tas gadījums, kad jāizbrīvē kalendārs un jānāk - ir skaidrs, ka kinoteātri un iesaistītās puses uzmanīgi vēros, vai šis eksperiments attaisnosies un mēs ceram, ka attaisnosies gan, un nākotnē varēsim skatīties uz lielā ekrāna vēl citas žanra filmas.

Starp citu, ko no anime klasikas jūs gribētu redzēt (lasiet pareizi - “jūs gribētu redzēt par maksu, maksājot pilnu biļetes cenu”) uz lielā ekrāna?

  • Hayao Miyazaki darbus?
  • “Akira”?
  • “Ghost in the Shell” bez Johansones?
  • “Perfect Blue”?
  • kaut ko citu?

Stāstiet un tapsiet sadzirdēti!
Cieņā -

KinoKults.lv komanda

4 Likes

AKIRA!!!
Take my Money!!!

2 Likes

Es gribētu redzēt “a silent voice” kinoteātrī, bet ja ņemam tik klasiku… es aizietu uz jebkuru “ghibli”movie kā arī uz filmām”Redline”, “Samurai champloo”

Faktiski arī piekrīti - Akira un Redline - šie abi sasosīdi labi izskatītos uz lielā ekrāna, īpaši otrs!!

Runājos par seansiem - @KinoKults cik liela iespēja, ka seans Janvāra sākumā iekristu nedēļas nogalē?

1 Like

@KinoKults uffff uz ZS un sita lutinaat man es tacu davanas nevaresu visem noprikt ja saksiet kino anime radit.

Klasika klasika
Akira
Ghost in the Shell hronologiski pareiza seciba :slight_smile:

Pielauju ka klasika ir domata nevis gadu zina bet atdzinibas un atpazisana
Hayao Miyazaki ir variants kura gruti kludites :stuck_out_tongue: jo cilveki kas pat talu no anime zin pa so makslinieku.

Personigi

Interstella 5555

Steamboy

Redline

5 Centimeters Per Second(Your Name,paprika, The Girl Who Leapt Through Time ) vai kaut ko lidzigu
cowboy bebop

Bayonetta :smile_cat:

Riskants variants Grave of the Fireflies smags gabals

Domāju, ka nē - iespējams, pastāv variants, ka vecākas kategorijas cilvēki vēlētos aiziet un apskatīties ko nopietnāku.

Es joprojām nevaru sagremot to redzēto videvillu, uz lielā ekrāna vispār nokļūšu savā inception versijā…

1 Like

Tas jau tikai Rīgā?

Cik avoti laujs saprast - yes!.

Pievienojos tiem, kuri vēlētos redzēt Redline vai Ghost in the Shell.

2 Likes

Perfect Blue, Kara no Kyoukai visus, ghibli darbi, Redline, Koe no Katachi, Cowboy Bebop movie. Daudz kas normāls ir xD

1 Like

Biļetes jau nopirku es būšu…
GHIBILI darbi obligāti

1 Like

noteikti būs arī brīvdienās!

2 Likes

Jebko! Keep the anime coming.

1 Like

Cool, paldies jums liels par feedback!

Ja aizies (tb ja aiziesiet ;) “Weathering With You”, plānā esot vēl dažas filmas no jaunajām - skatāmies un aģitējam nākt uz filmu 12.12 un arī vēlāk, kad tā būs k/t repertuārā, jo kinoteātri tikai un vienīgi reaģē uz pieprasījumu, ne otrādi.

Kas attiecas uz klasiku, tad mēs paši sapņojam parādīt “Akira” (uz LIELĀ ekrāna tas būtu patiešām “mind blown”) vai kaut ko-jebko no GHIBLI… turam īkšķus par to, lai 2020. tas realizējas!

“Kino Kults” komanda

6 Likes

Ja ņemot vērā, ka Akira, jorpojām daudziem animācijas daiļdarbiem spēj griezt pogas ārā, neskatoties, ka iznākusi vairāk kā 25 gadus atpakaļ. Ultrahardcore! Bet mangu tā arī neesmu ticis palasīt…

Bijāt kāds uz filmu?

1 Like

Bija fantastiski. Apraudajos 2x. Filma vizuāli skaista, nedaudz pārredzama bet nu man patika.

2 Likes

Daudz cilvēki bija?

Spriežot pēc FC sēdvietu skata, bija izpirktas praktiski visas biļetes
Slikti atcerēties tikai pēdējajā brīdī, kad bija jau par vēlu :D

Visa zale bija izpirkta