Varat ieteikt labu anime no deviņdesmitajiem gadiem?

Varat ieteikt kādu vecu ,bet labu kkur no 90tajiem?

Cowboy Bebop, Perfect Blue, FLCL (nav gluži 90tie bet tāpat skaitās diezgan veca), Jin-Rou, jebkura Ghibli filma pirms Princess Mononoke

2 Likes

Tas ir obligāts skatāmais gabals! Kaut kādi nožēlojami Titānu Izsalkums pat tuvu nestāv…

2 Likes

Titāni nekam nestāv ne tuvu. :grin:

2 Likes

Titāni ir super!!

2 Likes

!tērē savu laiku uz Evanģēlijām!
Es ceru, ka Ghost in the Shell jau esi redzējis??
Nerunājot jau par Berserk!!
Tik saldsēro Trigun arī jāpiemin! T^T

Ja patīk ģimenes animes par magical girl, es ļoti iesaku Cardcaptor Sakura, super jauka anime!
Vēl viena gara anime, bet vairāk tendēta vīriešu auditorijai (mani neuzrunāja, kamēr @Jods patika) Great Teacher Onizuka
Ja patīk skatīties uz dažādiem anime stiliem, tad Serial Experiments Lain ir diezgan vizuāli interesanta, jo saturu es vēl ar vien nesaprotu :smiley: :smiley: (to pašu varu teikt par Tenshi no Tamago, bet šī ir '85 gada)

Esmu šokā, pati tikko uzzināju, ka Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan - Tsuioku-hen ir '99 gada anime OVA, izskatās jaunāka manās acīs, ļļļļļoti patika! @_@

2 Likes

Savulaik anime autori centās mazliet vairāk un spēja iezīmēt pāris liekus kadrus. Tagad nah censties, tāpat ta norīs, pie reizes naudu ietaupīsim. Kāpēc tas pats Akira ir leģendāra no vienas puses - jo animācijai jau vairāk kā 20 gadu, bet tā joprojām izskatās fantastiski. Gluži kā dažas citas tā laika animācijas… ja pēdējā laikā anime vadošās sejas sakā, ka šobrīd anime ir nonākusi stagnācijā.

Iesaku: Ninja Scroll - 1993g

atcerēsimies, ka to Kenshin, ko es pieminēju ir OVA, kas sastāv no 4 ep. un Akira tāpat kā Ghost in the Shell abas ir filmas! Neviens no šiem piemēriem nav seriāls. Varbūt esmu maldināta, bet esmu dzirdējusi, ka šiem darbiem grafikai tiek pievērsta lielāka uzmanība nekā seriāliem.
Darbus netaisa viens cilvēks, kompānija lemj finansējumu un mākslinieki ir tie, kuri ar savu prasmi iedzīvina produktu dotajā laikā, pa doto samaksu.

Tas tā ir, nenoliedzami.

Neapšaubāmi, bet pēdējā laikā, mākslinieki haltūrē visur kur var, jo skatītāju rij un prasa vēl, tad priekš kam censties vairāk, darīsim mazāk., bet saņemsim to pašu. Protams sava loģika tam visam arī ir, bet gala rezultātā industrija lēnām mirst…

Tagad ja labi pa vienu gadu, vismaz viens pilnais metrs būs normāls. Your Name - neskaita, Makoto ir ārpus konkurences un paldies dievam.

1 Like

Trigun - komēdija/drāma/piedzīvojumi. Lielisks action gabals ar humoru un nedaudz dramatisku storyline.
Slam Dunk - kas ir sporta drāma/komēdija, bet tur drāma ir lieliski savienota ar humoru. Dažbrīd tā sasmējos ka asaras acīs un puņķi pa degunu.
Noteikti iesaku Great Teacher Onizuka - Viens no maniem visu laiku favorītiem, un tam pat intro ir unikāls un baudāms.
Memories - Patiesi interesanta filma. Tajā ir trīs dažādi stāsti, katrs ar savu unikālu animācijas stilu. Pati filma neatstāj vienaldzīgu, vismaz mani…
Nu un protams Cowboy Bebop, kas ir mūsdienu klasika un kuru noteikti ir vērts noskatīties, ja uzskati sevi par patiesu anime fanu…
Šie noteikti ir mani must watch 1990s gabali.

1 Like


IMO kolosāla anime.

1 Like

Vouv izskatās tiešām laba ,noskatīšos paldies paar ieteikumu :wink:

No deviņdesmitiem? Ok tad:

  • Cowboy Bebop
  • FLCL
  • Slayers
  • Neon Genesis Evangelion
  • Trigun
    Ja gribas/patīk kaut kas garāks:
  • Yu Yu Hakusho
  • Rurouni Kenshin
  • Great Teacher Onizuka
    (Šos gan neesu redzējis pagaidām, bet skaitās kā ļoti labas)
1 Like

Akira gan nav deviņdesmito anime, bet gan no astoņdesmitiem. XD

1 Like

Uh pusi esmu redzējis ,bet ir daži kuri man vēl jānoskatās ,palidies :blush:

Ir vēl citas kas ir padomā, bet tās ir vai nu super populāras, kuras noteikti jau visi redzējuši (Dragon Ball Z) vai arī mazāk populāras, bet kuras man pašam patikās, bet ir ļoti grūti dabūt (Yaiba).

1 Like

GTO nav slikta, tik pats Onizuka diezgan cringy uzvedas bieži

1 Like

Bet man pašam jebkurā gadījumā jānosātās tā būs agru vai vēlu, lai vismaz ieliktu ķekšiti, ka esmu to redzējis.

1 Like

Es jau nesaku, ka ir pilnīgi neskatāma. Vnk pati no pieredzes zinu, ka ik pa laikam ir grūti noskatīties šim sēriju līdz galam

2 Likes

Kur tad pokemoni…?

image

1 Like