Anime ko es šobrīd skatos

Izskatās interesanti

Tagad sāku skatīties Love live! Izskatās mīlīgi :smiley:

1 Like

Pabeidzu Assassination Classroom Season 2 un domāju, ko nākamo skatīties no ieplānotā. :smirk:

Noskaties kakegurui! :smiley:

6 janvārī iznāk Nanatsu no Taizai season 2, lkm jānoskatās būs Nanatsu no Taizai: Seisen no Shirushi, lai iesildītos :smiley: .

1 Like

7 posts were split to a new topic: Varat ieteikt labu anime no deviņdesmitajiem gadiem?

Akira

2 Likes

lkm jānoskatās 5 animes Inuyashiki, Zankyou no Terror, Hai to Gensou no Grimgar, Made in Abyss un Akatsuki no Yona.

Pagaidām pats esmu 5 episodē un man patīk, depresīvi bet interesanti

2 Likes


Atsāku skatīties biju noskatijies pirmo pusi līdz 12 sērijai ieskaitot un tad sanāk kādi 4 mēneši nebiju skatijies, nodomāju nobeigti un miers.

1 Like

Tā Blue Exorcist: Kyoto Saga , nu ko, interesanti, ka viņi izlēma ignorēt 1. sezonas otro pusi kura bija anime original, bet turpināt adaptēt mangu un tādā veidā turpināt īsto stāstu pēc 1. sezonas pirmās puses.
Savā ziņā it kā ok sanācis. Bet notikums un beigas ir savādākas nekā 1. sezonā un tādā veidā, ka Blue Exorcist animei beigas bija kā daļēji kā beigas, viss nav atrisināts, bet šis tas ir, bet šīs beigas nevar nosaukt par beigām te vēl mazāk ir šis tas atrisināts. Te noteikti vajag 3. sezonu un ja jau manga vēl aizvien iet uz ir gandrīz pie kādas 20 sējuma, tad noteikti vēl kādu sezonu vajadzēs.

Bet kopumā bija ok. Tik nedaudz jocīgi ignorēt 1. sezonas otro pusi un pieņemt šo, jo notikumi šajā drīzāk likās kā random notikumi, tāpēc ar vajag 3. sezonu.


@kikimuffs kas tad notika ar Shinsekai Yori ;d ? vēl skaties, nomesta vai iepauzēta ;d?

Es ar samērā nesen noskatījos un bij kā bij šādi turpinot noskatoties 1 sezonu :smiley: Un es vēl takā mangu nelasu…
Bet man kopumā patika, arī man prasās pēc nakošās sezonas

1 Like

Esmu uzlikusi uz On Hold.
I cannnnnnnttttttt
es iesprūdu piektajā epizodē. man nesaprotu tos kāmjus.? un kad pateica ka viņi būs visu laiku man vispār nolaidās rokas. :'D


Sekoju līdzi šim mākslas darbam, kā iznāg jauna sērija tā skatos 10/10


un tik tiko noskatījos šo perfekto animi


Anime ar 10 gadīgiem bērniem galvenajās lomās, sākumā nevarēju saprasti, kur ir tas reitings 16+ pēc pāris sērijām es visu sapratu, nespoilerošu, bet kopumā spēcīga anime lieku 10/10 tas ir masterpiece.

1 Like

Vakar nobeidzu knapi knapi un ieliku apaļu 9/10, tomēr beigas tādas kādas es negaidiju.

https://myanimelist.net/anime/14829/Fate_kaleid_liner_Prisma☆Illya
Te vēl vakar noskatijos overlorda otrās sezonas 1,2 sēriju un Basilisk: Ouka Ninpouchou 1,2 sēriju čota abām sākumi tādi 50/50 lkm jānomet un jāpagaida, kad iznāks visas sērijas. Domāju, ka jānoskatās šis un paralēli jāsāk Violet Evergarden.

1 Like

Prekš manis Made in Abyss ir 2017 gada labākā anime. The animation, character design, music, story bija lielā augstumā. Plus peisings bija labs.

Šobrīd skatos: