Varat ieteikt labu anime no deviņdesmitajiem gadiem?

Nostaļģijas pēc varu ieteikt, bet man pašam patīk sākot no Pokemon XY un Sun & Moon. Un abos gadījumos iepriekšējās sērijas nav jāredz.

Tik ļoti mazsvarīgas ir iepriekšējās sērijas?? :open_mouth:

Praktiski ar katru nākamo paaudzi notiek soft reset, kur sākas jauns ceļojums ar praktiski neesošām referencēm uz iepriekšējiem notikumiem no iepriekšējām paaudzēm. Pokemon anime principā ir viena milzīga reklāma Pokemon franšīzes galvenajam produktam: GAMES! :laughing:

2 Likes

No visām pokemoni spēlēm biju spēlējis tik pokemon go :smiley: Un tikai uz īsu laiku, jo drīz vien mans androids vairāk neatbalstīja to spēli

Es savukārt Pokemon X, Pokemon Alpha Sapphire, Pokemon Moon un tagad Pokemon Ultra Sun. Kā arī pāris spin-off spēles kā Pokemon Super Mystery Dungeon un Pokken Tournament un jaunais Pokken Tournament DX uz Switch. Pokemon Go es tik nedaudz paspēlēju. Praktiski nelīdzīnās nevienai main stream Pokemon spēlēm. Un kad es domāju reklāma pokemon spēlēm es nedomāju Pokemon Go, bet gan tās galvenās spēles prekš 3DS sistēmas.

Woah, viņiem ir tik daudz spēļu… :open_mouth:

Šeit vēl nav iekļautas spēles no 3DS, Wii, Wii U un Switch konsolēm.
Jā, Pokemoniem ir daudz spēļu. :laughing:

2 Likes

Man likās, ka pokemoni ir vienkārši anime, pēc kura tika veidotas kādas maksimums 3 spēles :open_mouth:

3 Likes

Izrādās tas ir otrādi. Tās ir spēles, kur anime ir tik kā bonus.

Šī pasaule ir vēl pilna ar man neatklātiem nolēpumiem xD

1 Like

You have no idea. :laughing::laughing::laughing::wink:

1 Like

Lodoss-tou Senki pirmā sērija 80% klons gredzenu pavēlniekam

2 Likes

Es par tevi biju labākās domās. XD

1 Like