Netflix un 21 Studio Ghibli meistardarbs

Originally published at: https://d6.lv/t/netflix-un-21-studio-ghibli-meistardarbs/1727

Tie kuri jau lieto vai seko līdzi Netflix jaunumiem, iespējams, jau dzirdējuši šos brīnišķīgos jaunumus. Savukārt pārējiem tas var kalpot kā papildus stimuls abonēt šo jauko straumēšanas platformu vai vienkārši noskatīties legāli, ja vēl neesat do izdarījuši. Sākot ar šī gada 1. februāri pakāpeniski parādīsies 21 animācijas filma no Japāņu animācijas studijas Ghibli, kuras darbi…

7 Likes

Cerams ka vismaz subtitri būs latviski :D bet maza iespēja :D

1 Like

Es dzirdēju, ka var daudz vairāk skatīties, ja ar vpn nomainīt reģionu uz Japānu. Nez vai tā ir taisnība, jo man nav Netflix :sweat_smile:

Kanādā itkā ir vissvairāk ko skatīties, bet katrā valstī ir savi liegumi, piemēram Bada spēles tu nevienā valstī nenoskatīsies visas daļas uzreiz ir jāslēguļojas pa valtīm ja gribi visu noskatīties :D

1 Like

Laikam ar savu vpn nevar izdzīvot :D

man šeit Īrijaa galīgi nepatīk Netflix, jā tam ir savi special (Witcher ir iemesls kpc piekļuvu tam) , bet anime klāsts ir trūcīgs un nekas cits mani personīgi tur neinteresē.

  • Ā, plus, dizains ir super neparocīgs (vai tur vnk ir mazs klāsts…) - nav iespēja meklēt(?!)
  • Saprast, ka spiežot uz 2. sezonu Tevi atmet uz 1. arī liekas dīvaini!
  • tur ir Saiki K., bet nejau visas epizodes, bet kaut kādas atlasītās - vilšanās!