Spēles ko šobrīd spēlēju


nedēļas nogales pkmn maratons, sveiki

2 Likes

Izgāju Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls
Awesome game :slight_smile:
image
Just 1 more game left!
^_^

1 Like

that it i am lost

Es ar jau kādu laiku spēlēju Below Zero. Žēl ka satura ir pagaidām pamaz. Gaidu jaunus apdeitus ar nepacietību.

Uzsaku mazliet Tekken 7, tgd esmu button mashing stadija, nekad nespeleju fight games xd Berniba mazliet tekken 5 maucu

Domāju, vai nevajadzētu 4. reizi izspēlēt Subnautica :thinking:. My GOTY 2018.

1 Like

Es atgriezos Yu-Gi-Oh! Duel Links(Uz telefona) spēlēšanā, nu kā atgriezos, mana old data papisās, un jāsāk no jauna(Kinda sad, cuz had good stuff there, like full dino deck, kas bija mans fav).
Kāds vēl spēlē?

Kaut kad arī gribēju, bet visu laiku palaižot melns ekrāns… internetā daudz rakstīts par to, ka vajag gaidīt, bet tāpat nekas nenotika un spēlē pat netiku iekšā.

Pabeidzu “Tales of Berseria” ir tāda sajūta, ka kad paskatījos “Angel beats” pirmo reizi , best game ever😊

1 Like

and that’s a fact

1 Like

Čau, draudziņi.

Varbūt kāds zinās, ko ieteikt… Esmu spēles meklējumos.
Principā gribēju uzspēlēt UT2004, bet tur vairs neatradīs cilvēkus multiplayeram, uzdrūros Quake Champions, bet īsti nepavilka.
Tātad meklēju kādu fast paced šūteri, kur vēl būtu cilvēki multiplayerā.

Te ne pa šūtera tēmu gibēju, lai tu uzinstelē to BDO, jo tgd svin 4 gadu jubileju un no 1 marta-1 aprilim katru dienu dot pa pay2win rewardiem for free, varētu tu vnk izveidot kkādu čaru random un vnk ieiet katru dienu uz pāris sekundēm, lai saņemtu tos rewardus, jo kad pienāks tas laiks vai nepienāks hz, kad gribēsi uzspēlēt tev būs baigais būsts un prieki. Vēlāk varēsi main char izveidot jo tas var aizņemti gandrīz veselu dienu.

1 Like

A ja iet runa par šuteru tēmu tad, rekur viens no maniem mīļākajiem saitiem, kad es vēl biju spēlējis aliens vs predator 2 un 2010 un protams Unreal tournament, bet 2007 gada.

https://www.gametracker.com/search/ut2k4/?

1 Like

Well maybe. Labprāt viņai pieķertos nopietnāk, bet mans laptops uz medium settingiem pat atsakās viņu atbalstīt. :D

centies vismaz priekš tiem login rewardiem, vēlāk, kad būs lieka nauda labākam pc tad jau nopietnāk.

Principā vienkārši check-in events, ja?


Šis izlēks, kad ielogosies.

1 Like

yes

Btw, ieteikumi klasei? Izveidoju sorceress, jo viņa izskatijās hot, bet sirds grib spēlēt wizard ar lielu sirmu bārdu. ;D

Kā vienmēr acis vs sirds cīnās savā starpā. :D

Es saprotu tevi, man arī gribējās ar Arčeru spēlēt, bet paņēmu sexīgu elfieni, kas ir ranger jeb tas pats vien. Nū bruvis un warriors priekš jauniņā ir laba izvēlē.