Spēles ko šobrīd spēlēju

sākārojās world of tanks uzkapāt

Tales of Berseria, kārtējo reizi izeju xD

2 Likes

Kādreiz mos jāpamēģina atkal, bet daudz cerību nedodu. ;D

1 Like

Tales of wind anyone? ;3

:owocry:

6 Likes

Respect increased

2 Likes

Šobrīd kapāju Divinity 2: Original Sin. Detaļās neiešu ,jo slinkums. Brīvdienās varētu visu dienu nospēlēt. Ļoti interesanta.

image
so far… killed just a few of my survivors xD

1 Like

old but gold, bottom text

1 Like

The Outer Worlds

1 Like

Rs3 suck dick, osrs is the real shit… sry mate

1 Like

meh, ta jau esmu iegazis pie ~7k stundam rs3 nepisas tag iet vel ar osrs nemties :D

1 Like

Fantastiksa laba spēle. Vienīgi, ko esmu saticis ir tas, ka AI šmaucās.

IR tāds “realistic” mode kur vilcieni nevar ķipa viens caur otru izziet, attiecīgi tev jābūvē apvedceļi utml., taču Ai šo lietu ignorē… viņiem var 50 vilcieni skraidīt pa vienu ceļu un viss būs ok…
Vienīgi man ir “JackSparrow” edition, tāpēc varbūt tas ir bugs… hz, jo sākumā nolēmu izmēģināt, bet noteikti rekomendēju pirkšanai!

1 Like

Uznāca milzu farming rpg spēlīšu kāre, bet negribas iet cauri early-game grindam tajās, kurās jau daži simti h ieguldītas. Tādēļ tad es iemēģināju autonauts un staxel.

Autonautus stabili vairākas dienas spēlēju, ļoti cute & fun. Programmēšanas pamatus tur māca tādā,baby līmenī, bet tik un tā tas ir interesanti!!! Man patika.

Staxels ir vnk minecraft klons lol. atvēru, izgāju tutorial, beidzu spēlēt. Nav īpaši interesanta. Smuka, jā, bet garlaicīga.

Tad iemēģināju arī Surviving the Aftermath jo man patīk arī postapocalyptic spēlītes, bet pagaidām tā vēl ir diezgan nepabeigta :( Early Access, kā nekā. Tas, kas ir pabeigts, ir ļoti labs tho.

Tagad skatos uzSubnautica: Below Zero, jo man ļoti patika pirmā spēle. Pat nepamanīju, pa kuru laiku tas iznāca!
(Un tagad pēc datora nomaksāšanas,lieku kopā centus priekš switcha, jo nupat iznāca pkmn swsh :owocry:. Plus, pavasarī iznāks animal crossing, tā kā! pēdējais laiks iegādāt slēdzi!)

[edit] slime rancher!!! slime rancher!!! ļoti cute un ļoti daudz satura, ko spēlēt. un nepaliek garlaicīgi, lai gan ļoti vienkārša! apnīk main grinds? dodies uz vienu no trijiem side-questiem! stabili vairākas nedēļas to nospēlēju līdz izgāju visu “storyline” jeb tiku līdz pēdējajai lokācijai un dabūju pēdējos slaimus

2 Likes

220px-Total_War_Warhammer_II_Cover_Image
10+ rases, katrai rasei savs playstyle, kr4 spele kura var mest bezgaliba stundas ieksa

oh un Untitled Goose Game nozaga manu goty nomināciju UN manu sirdi

sasodīts, terorizēt bērnus nekad nav bijis tik patīkami

4 Likes


1 Like

pieķēros pie ledus subnauticas, ļoti fun
i crave that fish anxiety

2 Likes

Spēlēju Danganronpa 2 !!!
Pirmo daļu arī izgāju, ļoti patika
image

2 Likes