Spēles ko šobrīd spēlēju

Overwatch

1 Like

Šodien gribēju atkal lejupielādēt BF2, bet nesanāca… : (
Kad GameSpy aizvērās, BF fani izveidoja revive.gg projektu, kur atdzīvināja klasiskās spēles, bet tagad izrādas pats EA esot pavēlējis pārtraukt viņu darbību. No wonder people hate EA. >:(
http://revive.gg/

BF2 ir tāda bērnības klasika. Viens no visu laiku labākajiem spēļu treileriem. :'(

Press like button to pay respects.

2 Likes

270px-AvP2_box
Rekur mana bērnības spēle, multiplejers vēl ir max 6 cilvēki spēlē šad tad ieeju patroļot.

2 Likes

Es reāli neesmu nevienu COD, BF, MOH spēli spēlējis ;d ja vienīgi tās 2 pa velti - BF Heroes un BF 4 Free ;d

hmm. pirms kādiem 3 gadiem kickā bija BF2 serveris. Ne visu laiku online, bet uz pāris mēnešiem gāja šad tad, daži gāja uz spēlēja. Pats ar uz kādu pusstundu vai stundu paspēlēju. Man ne pārāk, jo daudz botu, daži reālie tik paspēlēja. Iespējams ar severs stāvēja ieslēgts visu laiku ar kādu laiku. Bet ilgi nē, jo neviens nespēlēja. … bet uzmetot aci tai adresē kur lejuplādējām un reģistrējāmies battlelog . co , tur tagad tik viens raksts par pubg hakiem ir un viss xd tur ar viss kaput ar bf2.

@DiviViens Tu saki ka tajā revive bija iespējams spēlēt klasiskas spēles. Like what? daudz?

BF spēles.

Battlefield Heroes, Battlefield 2, and Battlefield 2142

COD MW arī klasika. Patika spēlēt, bet MW3 MP bija jautrākais. BF izmēģināti visi līdz BF1, bf2 sirdī iekritis. <3

Mana bērnības spēle arī.

Jam COD mw3 MP bija diezgan jautrs, atmiņās palika tas, kad pretinieki sauca džagernautu lkm tā viņš saucās un mans uzdevums bija viņu nozagti, vai spamot Javelin bazuku, lai dabutu easy kills.

Es kaut kā šādi. xd Light machine gun + thermal

2 Likes

tie tik bija laiki

1 Like

Ieslēdzu Borderlands pre sequel, spēlēšu līdz septembrim kad trešais iznāks. :sweat_smile:

1 Like

A post was split to a new topic: Death Stranding – Release Date Reveal Trailer


Spēlējot final fantasy 10 sagribējās varoņus pazīstamākus vismaz.

3 Likes

Isn’t that 15 ?

Fallout 76 free trial nedēļa…

lauku ceļi vediet mani mājās uz vietu kur es piederos
sasuke ir atpakaļ ar jauniem spēkiem

4 Likes

+ paķēru sev tomēr minecraft serverīti jo spēlējot ar cilvēku pasaules otrā malā… Realms piedāvātais ping ir pretīgs.

vai kāds šeit vēl spēlē java mc? :owocry:

1 Like
3 Likes

So, umm… any Siege players here?

Izskatās tāds mazliet neēdis un bāls? Nav apslimis? Varbūt tagad jau labāk?

Man atkal šie pašlaik topā.
wip

Btw - kāds nevēlētos uzspēlēt Stronghold kādu dienu online?

DayZ forever xD

WoW classic is bek! tgd viņu spēlēju + Hearthsone un atsāku Apexu.