Spēles ko šobrīd spēlēju


And Continuing my SKyrim xD

Ātrāk izlaistu to modu ejošu Together vrētu koopsa parēkt.

Minecraft riktīgi labs

1 Like

Xcom: enemy Unknown - vai man tikai, bet nemitīgi kaut kas nokarās bāzes lokācija ar izvēlnēm. Tās vai nu pazūd vai tieši otrādāk - vajadzētu aizvērties ciet, bet neaizveras…

Grid 2 - beidzot kāda auto arkāde, kas man patīk! Un ir tiešs stiumls labākus rezultātus dabūt, kā arī vēlme piepirkt klāt dažus DLC…

1 Like

Spēle ok, ja gribas nosist pāris desmit minūtes… amm ja…

Un priekš MC veterāna, laikam, mājiņa pa prastu :roll_eyes:

Summary

Spēle varbūt ir ar plašu potenciālu, taču… tai ir pārāk daudz tumšu toņu, lai tā paceltos vismaz līdz līmenim “siekalas mākam norīt” manās acīs.

Un jā es ar savulaik biju spēlējis, biju pircis viņu kad vēl tā bija kaut kādā beta versijā… un patika man meistarot daudzas lietas, praktiski vispār nelīdu no viņas aŗā. Tomēr 90% tie cilvēki kas uzturējās bija neadekvāti visos iespējamos veidos un uzvedībā. Un ņemot vērā vēl YT saturs, kas tika ražots, labāk bija vispār nevienam nestāstīt, ka spēlē ko tādu - savādāk padomās sliktu!

Vismaz man spēle liekas abejādi dīvaina - spēlējot vienam ātri kļūst garlaicīgi, ja vienīgi nemeistaro uber “redstone” brīnumus vai etc. stuff, taču vienalga - spēle diezgan vienmuļa kopumā. Savukārt online - pfff… good luck un stiprus nervus!

Šobrīd cenšos beidzot pabeigt divas spēles:

2 Likes

>:o šī ir mana sākummājiņa
+ visa lielā struktūra notiek zem ūdens! kas es plebs esmu, ka celšu funkcionālo (ar visām fermām utt.) māju virs zemes?

mūsu gaumes krasi atšķiras un tu esi iesprūdis pagātnē ar nostalģijas kontaktlēcām

joprojām cilvēki asociē minecraft ar kaitinošiem bērniem un zīdaiņiem bet

  1. mēs paši bijām bērni kad to sākām spēlēt, Lielajos Labajos Beta Laikos Kad Es Vēl Biju Jauns Un Mājās Gāju Ar Kājām Ziemas Laikā.
  2. tagad lielākā daļa bērnu spēlē fortnite/apex un yt satura ražotāji ir pārsvarā pieaugušie (kas kādreiz bija tie paši bērni! :o laiks kaut kā dodas uz priekšu)
    Man, piemēram, pēdējā laikā ļoti patīk yt saturražotāju kolaborācija Hermitcraft kur viņi un tikai viņi salasās vienā serverītī un taisa visādus brīnumus. Ļoti jauka komūna. nekādu bērnu/cilvēku, kas ļaunprātīgi posta. ļoti izdomas bagātas celtnes un ‘redstone brīnumi’.

man tieši visvairāk patīk tieši būvēt lietas un taisīt tos redstone brīnumus. tā taču ir faktiski tā pati spēle, nevis kāds blakusizdomāta utilitāte ko arī, vispār, spēle spēj paveikt. cīņas ar mošķiem utt. mani pilnīgi neinteresē :sleeping::sleeping::sleeping: ofc es spēlēju ne iekš Creative Mode jo es tik un tā gribu kaut kādu izaicinājumu, bet tomēr ir kaut kāds iemesls, kādēļ es gan uz minecraft gan uz terraria sēžu jau tūkstošiem stundu, un tas tiešām nav to aizraujošā stāstu līnija.

https://cdn.discordapp.com/attachments/445853581858570251/560703132208857109/unknown.png
kopš šīs otrdienas rīta daždesmit minūtītes main kartē savācās :D

1 Like

Ļoti labs spēļu klāsts, I approve :D
Second Son visticamāk ir mana mīļākā ps4 spēle, ko esmu pabeigusi.

2 Likes

Viņa tiešām ir fun. Man patikās arī abas pirmās daļas no PS3, respektīvi es vēlējos šo jaunāko arī.

Paziņots Borderlands 3 !!! Nevaru sagaidīt

kāds no jums Sekiro™: Shadows Die Twice spēlē?

1 Like

Jam biju uzspelejis, atgādināja dark souls+ for Honor apvienojumu.

!!! Svarīgs video !!!

(MC Realms ir padārgs prieks, bet prieks tik un tā. Pašam hostot serveri slinkums :sleeping::sleeping::sleeping: + šis ir neatkarīgs no tevis)

1 Like

Just finished image
And now going for
image
And image

2 Likes

Risk of Rain 2 - baaaaigi iepatikās.

Čau! Kāds vispār spēlē Apex Legends?

1 Like

Es šo nespēlēju un nespēlēšu.
Bet nice trailers un tās dziesmas remix very nice.

1 Like


Iegāju Tera paskatīties, kas jauns un vai uz apgreidota pc izdos vairak fps h*j…, bet gandrīz 9 mēneši kā nebiju spelejis lol

4 Likes

Skatos tu biji izvēlējies Priesteri. Not my first choice. XD

Shadwoverse less go.