Spēles ko šobrīd spēlēju

Apex Legends :smirk:

1 Like

Started playin this thingy… Alice in madness…

7 Likes

Man šī ir steamā, neesmu vēl spēlējis. Nemaz nezinu vai pc čakarēsies vai nē šo spēlējot.
Bet esmu spēlējis pirmo spēli. Tā gan nav īpaši tīkama ;d interesanta, bet combat mehānikas not nice.
Vienam draugam gan šī madness spēle ir laikam mīļākā. Ex-draudzene viņam pat laikam uz xbox360 uzdāvināja spēli un grāmatu ar skicēm un pārējo ;d

1 Like

Nesen Lunar new year sale dabuju atjautibas speli “Cursed”.Skaista grafika un bija interesanti pec ilgiem laikiem atkal uzspelet sada veida speles kur kaut kas jaatrod kaut kas jasaliek kopa …Lai gan stasts bija vnk un pat parak iss un prasijas ar dalitam beigam jo mans viedoklis nesakrita ar tam beigam kas bija .Nenozeloju ka nopirku
image

3 Likes


Vienīgā ko spēlēju dažas reizes gadā, kad pazūd internets.

5 Likes

Thoes ff creators are scumbags. FF 13-1 un FF 13-2 uztaisa.
7858d6735b2a1fe804dd7fe4ac338e1a9da413cd

2 Likes


My waifu and cat

3 Likes

thoes thighs, damn

1 Like

Pavisam nesen izgāju abas daļas.
Top notch spēle ar top notch soundtrack.
0d5e192fb850a4403fe5072f8b9415cac1ae398a2b87093f5b2824b6758698f0_product_card_v2_mobile_slider_639

2 Likes

Spēle tiešām interesanta un spēlēju jau vairakus gadus no apmēram 2015 vai par 2014 gada.
Ekrāna šāviņš gan ļoti vecs, bet zinot to ka daudzi tāpat viņu nezin, lai gan esmu redzējis pat Amerikāņu frakcijā ~20 latviešus. Ja vel neesi padevies uz spēli droši “hit me up with invite” IG nick: LvKafija2016

Ps.
Bet noteikti iesaku paspelēt Heroes & Generals tiem cilvekiem, kam patīk stratēģija un FPS spēļu apvienojums. Spēle veljoprojām ir aktuāla un tiek atjaunināta patstāvīgi…
Pieejama gan uz steam, gan stand-alone klientā : https://heroesandgenerals.com
Uzmet aci iespējams nenožēlosi :)

TANKI, LIDMAŠĪNAS, KĀJINIEKI, SNIPERI UN DESANTS.
https://static.heroesandgenerals.com/wp-content/uploads/2018/10/LandingTrailer_250918_2.mp4

2 Likes

atkal piesēdos pie pokemon y lai audzētu pokemonus priekš comp/shinies, kamēr zīmēju :D
kādu stundu braukāju lai olas šķiļas, un tad pēc statu pārbaudes metu nevajadzīgos iekš wonder trade :D
pa divām dienām esmu noķērusi WT jau kādus četrus shinies :thinking: šķilšanas rezultāti - 0. chaining ir pārāk uzmanību prasoša metode, tādēļ to uzreiz atmetu :D

1 Like

Love nikki everyday

1 Like

oh. Halo’s coming on pc, even on steam ;d

Not the 5 Guardians one tho.

Yep, best MMORPG setup.
Guild Wars 2

2 Likes

nu bet tauriņus vajadzēja nākt skatīties, nevis guild wars spēlēt :D


Almost finished this game on stream xD

3 Likes

image
Finished first one today, now time for the second one xD

2 Likes

I fookin love this game

Finished the third one after this… But Second one is still my fav one… by far…

uz vārddieniņu dabūju pc minecraft un tagad esmu kubu ellē 24/7

smejieties cik gribiet, mc ir laba spēle ar plašu potenciālu un man patīk taisīt mājiņas :owocry:

https://cdn.discordapp.com/attachments/445853581858570251/560526706620891146/unknown.png
stuntin

5 Likes