Spēles ko šobrīd spēlēju

Šai vecajā postā Spēles ko šobrīd spēlēju - #72 by Enemijs piemirsu pieminēt ka toreiz vēl spēlēju “Getting Over It with Bennett Foddy” . Mani par brīnumu tā spēle nesadusmoja un neizbesījā, laikam tāpēc ka es apzinājos ka nekur tālu netikšu un pašas spēles kontroles ir sviests xd
Bet nu pewdijs izgāja, un viens cits zināms čalis spēlēja un pēc kādas vienas otras nedēļas izgāja, tad pāris stundās un tad pāris minūtēs. … man tas lika uzmest pofig uz spēles.
Tiku līdz dīvāniem un nakts galdiņiem , tur virs tām vienām kāpnēm.


ir šis tas ko pa vidam spēlēju, bet par to pieminēšu vēlāk, jātiek ar to visu tur galā.


Bet nu beidzot izgāju vienu spēli, kura redzama tajā vecajā linkā “Gunman Clive 2” … pie velna. pirmo spēli izspēlēju vēl 3 reizes lai dabūtu steam achievmentus, bet es netaisos šo spēlēt vēl kādas 3 vai 4 reizes, nene, šī ir garāka, grūtāka un besīgāka. netaisos čakarēties ;d

Tiko ar pabeidzu Scribblenauts Unlimited, did all 100% and all steam achievements.

Ja vel kads nav speljeis uz telfona IESAKU Dandy Dungeon

Ieķēru stīmā trīs spēles Monster hunteru tad black mesa un earth defense force pagaidām pietiks ja azarts neuznāks.

Assassins Creed Odyssey :''D

2 Likes

Pēdējā laikā visvairāk spēlēju Rainbow Six Siege :slight_smile:


Es un mans Mincis

3 Likes

MADLAD

STEEP? man patīk. [saspiež roku dūrē] patīk skatīties, kā es vismaz minūti veļos lejā pa kalnu

Pēc lielām pūlēm

5 Likes

Esmu ticis līdz Silent Hill 3. daļai :persevere:

Sh3_boxart

3 Likes

High quality classic u have there.

1 Like

Osu! saku pedejo laiku spelet :smiley:

1 Like

Still love this game
Ibgamemenu

2 Likes

Mani aizrāva šī spēle. An alien world, exploration, discovery, survival, mystery. A recipe for a perfect meal.

1 Like

Dabūju par brīvu Epic Store. Joprojām neesmu ieinstalējis :smiley:
Pēdējo reiz spēlēju vēl Alpha stadijā un jau likās baigi laba

Es gribēju to pirkt Steamā, bet Epic to piedāvāja par brīvu, tākā tagad to spēlēju tur.

1 Like

Nevaru sagaidīt, kad atgriezīšos LV, lai varētu turpināt šo spēlēt.
Kā jau lielumā MMORPG, arī šajā visa jautrība sākas endgame. Living Story nodrošina ar vienmēr jaunu content. World vs World un PvP ir ļoti labi balansēts. PvE ir pilns ar eventiem un vietām ko atklāt. “Mounts” jebšu transportlīdzekļi ir interaktīvi un padara spēli aizraujošu.
Jau sarunāju, ka @haachikooo izmēģinās free versiju, jo manā ģildē nav gana cilvēku, lai noorganizētu pilnu raid party. :sweat_smile::ok_hand:

1 Like

Pēc visām atsauksmēm un reakcijas video ko esmu skatījies, sajūta, ka tas ir vienīgais fun tajā spēlē… :sweat_smile:

Tales of Berseria sāku spēlēt, kā arī atgriezos tādās, kā Osu!, LoL un Cs:Go xD Nu un fonā vēl pāris, piem., Subnatica xd

Man trīs spēles prior 1h Hearthstone, tad Apex Legends un Black desert ( kaut gan es sev vislaik esmu teicis, ka mmorpg vairs nekad nespēlēšu… bet jorpojām spēlēju.)

1 Like

Paņēmu ps4 DMC5 demo un man prieciņš par to :D vienīgais, kas traucē, ir tas, ka jāsāk visa demo misija 100% no sākuma (saglabājot red orbs), ja tu jebkurā vietā nomirsti (mūžīgais rip bosa cīņā ar ieročiem, kurus es vēl nepārvaldu :D)

+ nedaudz nesen atkal sāku spēlēt mabinogi ko es on/off jau vismaz 5us gadus moku. :owocry:

2 Likes