Šodien pamēģināju iekurināt kamīnu dzīvoklī

kad te gulēji guļammaisā 5 grādos, tagad kurini ugunskuru, i wonder whats next?

Nākamais ir gāze. Cerams nekas neuzsprāgs :grin:

maziņa dabas gāzīte vai liela dabas gāze?

Tā daudz neko neiesilda, vairāk tikai skan un sabojā gaisu, tāpēc izmantošu lielo dabas gāzi.

lielā ar bojā gaisu, just sayin ;D

Ja no lielās gāzes var just to, ka tā sabojā gaisu, tad jāiededzina sērkociņš. Smaka uzreiz pazudīs.

i think, ja ir gas leak - labāk sērkociņu ņevajag

Sķiltavas?

Bet jā, ja bez humora, tad nevajag sērkociņu.

1 Like

man patīk eksperta viedoklis, some good tips and tricks ;D var just, ka ir pieredze ;DD

1 Like

Ja vēl kādi līdzīgi jautājumi, droši var man prasīt. Padalīšos ar savu gadiem gūto pieredzi :grin:.

1 Like

man parasti ir simts un viens jautājums, te ir vairāk, vai es gribēšu dzirdēt atbildes or rather vai es esmu gatava šīm atbildēm ;D

Tas gan, manā konsultēšanas praksē ir bijuši vairāki cilvēki, kas nav spējuši pieņemt atbildes uz viņiem ļoti svarīgiem jautājumiem. Tāpēc labāk ir padomāt par dzīvi, iziet neskaitāmiem pārbaudījumiem un beigu beigās, kad beidzot ir iegūta drosme, tad jautāt šos jautājumus.

es tomēr pajautāšu - ir gāzes, ja? lielas un mazas gāzītes utt , tad ir šķidrās gāzes un dabas gāzes un kādas vēl ir gāzes? ;D un kāda ir atšķirība starp šķidro gāzi un dabas gāzi, un nezinu, ja ir vēl gāzes

Dabas gāze ir gāze, kas iegūta no zemes dzīlēm - no dabas.

Šķidrā gāze ir dabas gāze kas ir atdzesēta līdz temperatūrai, kad tā kondensējas - paliek šķidra.

Jebkurš ķīmiskais elements var būt gāze, bet ja runa par istabas temperatūras gāzēm -

Vēl var būt arī gāzu molekulas, kā CH4, C2H6, WF6 un vēl ļoti daudz citas.

2 Likes

neaizmirsti, ka šķidrā gāze atstāj pleķi biksēs ;DD

aaakd, rītdien modi vilks šo tēmu ārā un liks nosaukumu “kādas gāzes ir pie mums anime forumā?” or “kāda ir atšķirība starp gāzītēm?”

1 Like

Tas atkarībā kā kuram. Ja ir trennēts cilvēks, tad tā nenotiek.

Šo tēmu vajadzētu noslēpt kaut kur. Vai arī daļēji varētu apvienot ar produktu derīguma termiņa tēmu.

tagad labākam miedziņam - šķidrās gāzes un fresh avocado

Jā, tieši tas, kas man trūka :smiling_face:

Bruh kāpēc gallium nav liquid elements