Snowpiercer Netflix seriāls - pasaules gals vilcienā

Pasaule ir sasalusi un pēdējās cilvēces atliekas ir atradušas patvērumu tūkstots un vienas lokomatīves garā vilcienā, kas griež apļus ap pasauli, jo iemesli. Tehniski sižets to kaut kā attaisno. Ar šo vēlējos pateikt, ka seriāls ir interesants, bet varbūt nav jācer uz advancētu fantastiku. Tas kļūst stipri baudāmāks, ja piever acis uz visuma, sižeta detaļām un izbauda braucienu.

No vienas puses ir izdzīvošanas seriāls, no otras puses politiska drāma, no trešās puses izmeklēšanas seriāls un to visu notur virs ūdens atmosfēra. Dizains, tērpi, nemitīga vilciena sajūta, jo telpas ir šauras un atgādina kupejas, rūpīgs atveidojums un atgādinājums par to cik ārā ir auksti - būvē saistošu pieredzi ar kuru iepriekš varbūt esat sastapušies filmā ar tādu pašu nosaukumu “Snowpiercer”. Atšķirībā no filmas dizains te tomēr ir piezemētāks, taču varoņi un sižets stipri spēcīgāki.

Man īpaši prātā iekrita Dženiferes Konelijas spēlētā galvenā konduktore, ja tā var izteikties, kura satur kopā visu vilcienu ar tajā savstarpēji neapmierinātām klasēm jau septiņus gadus. Viņas mērķi ir cēli, darbības nežēlīgas un pārējo redzēsiet paši. Man bija izklaidējoši iepazīts un skatīt šīs varones piedzīvojumu. Pārējie varoņi, ja godīgi runā, bija gana labi, bet sirsniņā nekas neiekrita. Otrs galvenais varonis pēdējais cilvēces detektīvs, kas izvilkts no sabiedrības padibenēm( mistkastes dedektīvs xD ) mani tik stirpi neaizķēra, lai gan bija savi labie brīži un, ja godīgi, izmeklēšanas arka mani maz aizrāva. Tādā veidā es jau sāku no no tās kājas ar šo varoni.

Īsumā varu ieteikt paskatīties seriālu, ja jūs ieinteresē paskatīties uz izdzīvošanas piedzīvojumu ļoti garā vilcienā. Par izcilu nesaukšu, bet man patika un es ieguvu savu izklaides devu no šī te darba.

1 Like

Seriāls stulbs kā zābāks, iemeslus neminēšu, nāksies visu pārstāstīt. Sižeta loģika ātri vien atteicās dzīvot, savukārt pārpalikumi kā tarakāni gaismā, kur nu kurais. Par beigām vispār klusēšu - tādus sižetiskus pagriezienus 360 izspēlēt vēl ir jāpacenšas.

Labāk filmu noskatīties, nekā gudrāka, bet vismaz puņķi netiek vilkti garumā un ātrāk viss tie zažļambāts, līdz ar to mazāk sāc pievērst uzmanību dažām sīkām detaļām, ziloņa izmērā.
Vispārībā, pats koncepts ir absolūti idiotisks, tad jau labāk būtu ierakušies zem zemes, i tad būtu ticamāk. Vilciens kurš skrien pa sliedēm mūžīgā sasalumā - un lavīnu nav,un sliedēm tehnisko apkopi nevajag. Viss ir brīnišķīgi.

P.S. Varu vien nedaudz par aktieriem piekrist - tie kaut cik centušies.

Ja uz tām sižetiskajām lietām nepiever acis, ir draņķis. Tā kā es skatījos filmu, kas radīja vairāk vai mazāk identisku pieredzi, es jau iekāpu seriālā gatavs tam kas būs. Kaut kāda iemesla dēļ man vizuālais stils ir saistošs. Vēlreiz noteikti neskatīšos šo.

Labāk viņi būtu beiguši seriālu nevis nogatavinājuši to otrai sezonai.

Yep! Bet nekas, šajā reizē Netflix shitgun strādā uz pilnu klapi. Kam negadās. Tas ištenībā atgādina man šo:

Man interesētu kādi viņiem stati. Kritiķi var kliegt par briesmīgu saturu, taču tautai labi tas skatās. Tagad aizvien biežāk var dzirdēt par migrējošajiem cilvēkiem, kas parakstās uz servisu tikai kad iznāk kaut kas jauns.

Nebij’ kaut kādā film’ ar’, kur pasaules gals vilcienā. Atceros, ka ar’ tur viss bija sasalis utt.

Tur jau ir viņu būtība, viņiem svarīgāk ir pats jauni lieotāji nekā pastāvīgie, kas ir savā ziņā slikti un pats pa savam bojā kopējo industriju.

Atbildēj’; uz sav jautājumu ;D

Gan jau ir svarīgi, kā ne kā dzīva nauda, taču viņi īsti nespēj apmierināt pastāvīgos lietotājus. Ir gana viegli noskatīties visu ko vēlies Netflix vai vismaz tev rodas sajūta, ka esi visu noskatījies un platforma vairs neko tev nevar šobrīd piedāvāt.

Es arī savā tekstā minēju filmu. :stuck_out_tongue:

Lāci, tev ko Maša izsitusi acis!? Uhh tā ļaunā Maša!

Es tik tā ātri pāskrēj’ virsrakstam pār’’, mana vaina.

Maša mani katru dienu apbižo :sob:

Nu ko varu pateikt - divi varianti 1) tu no viņas tiec vaļā 2) tu nolīgsti slepkavu un tiev vaļā no viņas.

Rekur labāks vilcienu seriāls :smiley:

Tur bija vizuālā daļa, ar pārējo pašvakāk. Es noskatījos līdz galam, taču nevaru diži ieteikt.

Otrās sezonas sākums paceļ stāsta tempu un seriāls kļūst skatāmāks. Vismaz sezona vēl mani mazliet tur un neesmu nometis to malā.

Kaut kas anoloģisks. Vizuāli tiešām labi, bet stāsts - uh… tur smagi.