ReLIFE

Nosaukums angliski ReLIFE
Žanrs: Romance, School, Slice of Life
Izlaišanas datums Jul 1, 2016

OP

ED

Apraksts
Arata Kanzaki ir 27 gadus vecs bezdarbnieks,kurš nespej atrast darbu delj ta ka aizgaja no iepriekseja darba pirmajos 3 menesos vins ir iesprudis.Kadu dienu pec iedzersanas ar vidusskolas draugu.Arata satiek Ryou Yoake virieti kurs piedava Aratam tableti kas parvertis vinu atpakal 17gadnieka lai vins lai vins varetu parveidot savu dzivi.Pec piekrisanas eksperimentam Arata pievienojas vidusskolas klasei un satiek Chizuru Hishiro klusu skaistuli kas velas draugus.Aratam jatrod to kas vinam pietrukst lai dzivotu laimigu dzivi.

Kopejais vertejums 9/10

Ļoti patikama un salidzinosi smiekliga anime viss stasts mani salidzinosi aizrava lai gan anime pilnigi nebija tas ko es gaidiju un bija gan vietas kas iedzina mani smieklos gan ari vietas kur gandriz aizmigu.bet kopuma stasts izvijas loti forsi iesaku noskatities visiem lai gan slice of life ir specigi jutams bet patiesam loti jauka un sirsniga anime kas man nedaudz atgadinaja GTO.

P.S Sis smaids mani vislaik noveda histeriskos smieklos tas bija vienk kaut kas

4 Likes

Interesants seriāls, man patika :]

Man gan likās garlaicīga… Q.Q (manhwa)

1 Like

ka jau saka katram ir sava gaume un kas citam liekas interesants citam atkal garlaicigs :stuck_out_tongue:

1 Like

Jeap… :smiley:

Tu esi garlaicīga

1 Like

Wow… ierunājās… :grin:

2 Likes

Bija tīri skatāms gabals

1 Like

Šodien iesāku un pabeidzu! :sparkles:

VAI BŪS ŠAI ANIME OTRĀ SEZONA!!! ES CERU, KA BŪS… image :two_hearts:

Man ļoti patika!~*

Ok. No sākuma biju skeptiska, tad man iepatikās… kaut kur pa vidu man apnika… taču beigas mani ieinteresēja tāpēc es turpināju unnn pēdējā sērija bija MIND BLOWN .

nu ok… priekš manis beigas bija nojaušamas, taču es nevarēju noticēt, ka mans minējums ir patiess! ^^

Man bija neliels pagrimums ~8 epizodē, kad bija tā meiteņu draudzības drāma, jo tā ieilga.
Man personīgi dažos momentos kaitināja Rena, jo viņa bija tik spītīga but I guess tas bija raksturīgs viņas personalitātei.
Ļoti, ļoti likās mīlīgas Hishiro & An :sparkles: Just… awwww~*

Man patika viena no anime atziņām - ne vienmēr ir tā kā tas izskatās.
Piemēram, par Hishiro. Man šķita, ka viņa būs nejaukais varonis animē, taču izrādijās, ka viņa vienkārši ir awkward. :'D
[so cute~]

Anyways. Bija labs gabals~
Biju gaidījusi, ka tiks salīdzināts kā Arata uzvedās kad viņš vidusskolēns & tagad ReLIFE eksperimenta laikā, taču to neakcentēja, bet tas nekas. Esmu vienkārši ziņkārīga… vai viņš bija tik draudzīgs arī īstajā vidusskolas laikā… vai arī tikai tāpēc ka bija jau pieaudzis?
Es neesmu pieradusi pie jaukajām anime (parasti neskatos Slice of life ), taču man patika. Bija tik daudz silly & cute momenti, kas lika man ķiķināt. :'D

vai ne ta pedeja serija vienk mind blow :smiley: es biju apstulbis lai gan nelielas aizdomas bija bet nu cmon :slight_smile:

2 Likes

Starpcitu tiešam ļoti laba anime, es ceru ka visi noskatijās. :slight_smile:

bet es nesaprotu… kāpēc viņš viņu nevarēja atpazīt?

Jo viņa kļūstot jaunāka nedaudz savādāk izskatijās?

Jo viņam bīja kāda veida trauma, tādēļ varbūt neatpazina?

Jo tas ir anime?

Tik daudz varbūtību! :smiley:

1 Like

I guess… Šis variants izklausās ļoti ticams :'D

Jo vēl labāks jautājums - Kāpēc tā meitene neatpazina Aratu?
Vienkārši tas ir weird, jo 11. epizodē… viņam bija bail līdzi nākt Kazuomi, lai “izglābtu” Renu, jo viņam šķita, ka tas dude (kuru viņš satika kapsētā) viņu atpazīs. Tātād Arata pieņēma, ka viņa 27 izskats ir pietiekami līdzīgs viņa pusaudža izskatam.
Un man tā pat liekas weird, jo tāpat var taču cilveku atpazīt pēc viņa uzvedības vai izteicieniem…

But I guess, ja viņi viens otru atpazītu uzreiz… tad pazustu stāsta jēga xD

:laughing:

2 Likes

Jap love that smile

1 Like

Cilvēki iesaka šo animi?
Zanmon noskatās - plot holes - plot holes! Plus…izskatījās pēc super parastas skolēnu drāmas priekš meitenītēm.
Un tas mind blow man laikam paskrēja garām, jo es palasīju kissanime komentārus, kad bija kāda 7/9 ep, kur intensīvāk ienesa Nr.1 lomu stāstā :smiley: (es tiešām domāju, ka mindblow būs par to kompāniju, kas taisa tabletes C.C)

Vairāk par cilvēkam dotu otru iespēju sasniegt kaut ko caur mīlīgu/smieklīgu vidusskolas drāmu un beigu romantiku.

Par plotholes hvz…tos tāpat parast nepamanu. Par mindblown…neatceros par to pat vairāk lol. Vienkārša anime ko var noskatīties…kā jau teicu piemīlīga.

2 Likes

Man gan radās iespaids, ka stāsts atrāda cilvēku problēmas, kompleksus un pārdzīvojumus, jo tur bieži tika atrādīta galv. čaļa elpas trūkuma īpatnība, kas man lika domāt, ka stāsts ir vairāk paredzēts, cik negatīva ietekme var būt no cilvēku mijiedarbība.
Otra iespēja? Es tikko vēl pārdomāju šo stāstu un izbesījos, kdļ tik pat labi viņš universitātē nevarēja nokļūt - protams, 17gadnieki ir daudz interesantāka vide, jo īpaši ar pirmajām pierredzēm intīmu attiecību veidošanā… plus universitātēs var studēt pat pensionāri xD

Man nepatika, ka vienā sākuma ep pateica, ka ņemties ar mazgadīgajām būs noziegums un pēc tam viņu mēģina savest kopā ar viņa pēc izskata nepilngadīgo klases biedreni… :confused:
Vispār diezgan interesanti ko tad īsti ar Nr.1. darīja citādāk nekā ar Nr.2., jo tas nekad netika tieši paskaidrots…
Un nebija atrisinājuma, norāva, pēc maniem uzskatiem, tpt kā tā zīmēsanas anime “Gekkan Shoujo Nozaki-kun” - man nepatīk animes, kas rada vidi un neatrisina problēmas, grr, jo īpaši romance animes xD

Tur jau ir ta stasta niance nr 1nedarija neko jo.nemaceja izradit emocijas tpc ari ar vinu nekas neizdevas lidz neparadijas nr 2

1 Like