MAL ir pievienojis jaunus žanrus

Nezinu cik sen, bet pamanīju ir pievienoti jauni žanri kuru pirms tam nebija, piemēram, Gourmet, Work Life, Avant Garde, Suspense, Award Winning.

2 Likes

Nezinu, protams eksistē pamata žanri un to atvasinājumi tomēr nereti šķiet, ka vairums no tiem tiek izzīsti no pirksta. Pieņemsism Work Life - nopietni 2 darbi. Un tādēļ jāizdomā jauns žanrs? Protams, tas atkal ir tikai subžanrs kurš laikam pēc savas idejas piederētu Slice of Life…?

Bet pa manam vairums anime žanru drīzāk raksturo norises telpu. Bet, kas interesanti, ko tiešām ieviesuši viņi ir iedalījuši anime pēc mēŗķauditorijas - demogrāfijas. Kas pa manam tiešām ir noderīgi.

1 Like

Šis gan interesanti, ka žanram pieder tikai divi darbi, tā pat arī Award Winning tikai trīs darbi. Interesanti no kurienes tādus izdomāja.

Šie jau sen bija(Shoujo, Josei, Shounen, Seinen, Kids), vienkārši kā žanri, tagad ir zem Demographics


Agrāk viss bija vienkārši vienā kaudzē kā žanri, tagad daļa no tiem ir zem Themes, Explicit Genres, Demographics
Man liekas, ka Erotica tāda nebija.
Ja es nekļūdos, manuprāt, ka bija tāds žanrs Dementia, tagad nav.

Mani visvairāk pārsteidz Suspense kā žanrs. Daudz kur tas sastopams, jā. Es gan par to esmu vienmēr domājis kā sižetisko paņēmienu.

Pieņemu, ka ar laiku tam tiks pievienoti vairāk darbu. Work life anime pēc idejas ir pa pilnam.

Skatos, sadaļa tēmas tiek papildināta ar kaudzi tēmām.