ReLIFE

Vai mēs redzējām vienu un to pašu animi? :smiley: :smiley:

Universitātē? Uz pirkstiem var saskaitīt cik romantiskās animes ir uni. Japāņiem clinch ir vidusskola kā arī tāda auditorija vairāk. Camon cik gadus skaties anime? Tas tak pierasts, ka viss notiek skolā :smiley:

Viņu nemēģināja savest, tikai ķircinājās. Animē uzsver to, ka nav labi pavedināt mazgadīgās, kas ir pašsaprotami :wink:

Tika paskaidrots…nu vismaz pēc tiem visiem reportiem ko viņš rakstīja…meitēns jeb Nr.2 darīja pilnīgi NEKO. Tieši pretēji tam čalim.

Par atrisinājumu gan neatceros…tik ka skatījios un biju apmierināts. Un par Gekkan…tā ir shoujo parodija…kāds vēl atrisinājums? Tur vnk bija jāsmejas un tas arī viss.

1 Like

Kas tur beigās notika? Aizmirsu jau. :smiley:

Nū beigās bija tie uguņošanas svētki un tajā epizodē parādija, ka tā gudrā meitene bīja tas pirmais cilvēks, kurš piedalijās tajā programma un arī bijušais tā čaļa mentors

Oh, garlaicīgi. Man jau likās, ka kaut ko foršu palaidu garām. :smiley:

1 Like

Nope nesaprotu arī par kādiem negaidītiem un unikāliem plot twistiem te runā :smiley:

2 Likes

Bija foršas beigas :slight_smile:

1 Like

Interesantas m’ac’ibas sniedz šis Relife projekts…

K’ada j’ega 'kircin’aties, ja viņi skaitās mentori, kas palīdz gan nr.1. gan nr.2.? jeb jau no sākuma nr.2. meta acis uz nr.1 bet domāja, ka viņa ir skolniece defaul…uh…

Man neiet pie sirds jap’a’nu komēdijas :disappointed_relieved:

Ja būs turpinājums, tad es pieņemu šīs beigas, jo basic, visa sezona bija vnk intro :neutral_face:

Jo tādi jokdare viņa bija…tāda personība. Tas it kā bija skaidri saprotams. Light humors otaku.

Nu tad neskaties viņas vairāk :D lieka purkšķēšana tad sanāk :D

Smagi šaubos, ka būs turpinājums. Kas vainas šim…smuki sagāja kopā. Piemīlīgas beigas.

es gan ceru ka bus turpinajusm tadas apgrieztas beigas anime tpt jutas nepabeigta :smiley:

1 Like

[quote=“Mr_Bunny, post:23, topic:2083”]
un arī bijušais tā čaļa mentors
[/quote]



Nesaskatu l’idz’ibas.

Es čota jūtu, ka tev vēl neaizbrauca, ko jau esmu teicis, tādēļ uzrakstīšu tādiem lielākiem un treknākiem burtiem, bet nu nevajag uzreiz uzmest lūpu, ka es tā daru…

#Tas ir anime, beidz meklēt tādas sīkas problēmas, ja tev nepatīk ok, pasaki kas nepatika utt, bet nevajag bāzt visu sejās kaut kādus mazus knifus, kuri reālajā dzīvē nebūtu iespējami. Pat reālajā dzīvē cilvēki nenormāli maina izskatus…

Es neuzskatu, ka ir vajadz’iba tais’it neeksistējošu saikni starp galv. varoņiem, ja stāsts mums saka, ka tā sieviete izdarīja pašnāvibu, ja tā tiešām bija fake pašnāvība, tad jā, beigas ir mindblow, jo kā pakārts ķermenis varēja turpināt dzīvot tiešām mani apmulsinātu kā jau anime, kas vēl tikai iepazīstina ar saviem vides noteikumiem. Plus, šis taču nav original story, kuram nav turpinājuma ar ko šī anime tikai iepazīstina?

Hehe, laikam jābeidz skatīties movie sins :smiley: K.gan es pati par sevi esmu sīkumaina. Atvaino, ko es vienmēr varu vēl pateikt par random lietām savas domas, @Mr_Bunny!

P.S. Tu izlasīji tās anime wiki, ka skolniecei nekur nav teikts, ka viņa būtu feikojusi pašnāvību? Tdļ es nesaprotu, kdļ Tev ienāca prātā doma, ka Nr.1. ir atdzīvināts mironis _

deal with it, tā @zanmon redz pasauli, viņai patīk sīkumi :smiley:

1 Like

Es vairs nezinu un neredzu jēgu strīdēties, pat negribas vairs iet dziļāk kaut kur kam izeju neredzu, domas par patiku pret šo tā pat nemainīji :smiley:

Nu tad lai sulojas :smiley:

Hm… well I agree. Bet man liekas, ka stāsts bija akcentēts nevis kā cilvēku mijeidarbība ietekmē, bet kā mēs reaģējam pret tiem. Obviously galvenais varonis bija neveiksmieks :'D viņš nebija priecīgs par saviem neveiksmīgajiem darba meklējumiem, par veco darba vietu un tā kolektīvu. Viņš arī bieži lietoja alkoholu un cigaretes, kas arī nav īpaši pozitīvs rādītājs… manuprāt, bija jāskatās nevis kāds viņš ir, bet gan ko viņš dara lai būtu citādāk, jo viņš neizskatījās galīgi dzīvespriecīgs un motivēts.
Tāpēc iespējams šis eksperiments varētu diezgan pozitīvi viņu ietekmēt. Tabletes izrauj cilvēku no ikdienas negatīvās rutīnas un “izārstē” viņu dodot otru iespēju atgriezties vidusskolas vecumā un izbaudīt smieklīgas/mīļas/silly/naivas situācijas vidusskolā… tādējādi atgriežot cilvēkam dzīvesprieku un drosmi meklēt kaut ko jaunu.
(((Līdzīgu efektu reālajā dzīvē rada ceļošana, jauni hobiji, vecu albumu skatīšanās utt… )))

Man liekas, ka vietai nebija tik milzīga nozīme. Teorētiski varēja arī universitātē, taču kā jau tu minēji - skolēnu ikdiena ir interesantāka. Bet man liekas, ka arī tāpēc, ka skolēnu ikdienu problēmas ar studentu ir salīdzinoši naivākas.
Piemēram, tā girls drama par draudzību, kas notika ~9 epizodē. Godīgi sakot, tas ir sīkums - ir svarīgākas lietas par tiem volejbola mačiem utt, bet tajā vecumā - tas ir svarīgi.

Man ir grūti paskaidrot ideju, bet es ceru, ka jūs sapratāt xD

Man arī tas šķita nedaudz dīvaini, but i guess man liekas, ka viņi nevēlējās galīgi ietekmēt galvenā varoņa izvēles. Jo varbūt ļoti ieteikmējot tās… eksperiments neizdosies.

idk… tas ir mans viedoklis. :'D
[es ceru, ka animei būs turpinājums]

2 Likes

heyy

4 episodes?
Uz to ciparu skatoties vien skumji paliek, un ar tādu nosaukumu arī rodas iespaids, ka vairāk nedabūt… ehhh.

Varbūt tās individuāli būs garākas par 23min? (es gan šaubos, bet varbūt tomēr :'D )

ReLife movie tetralogy confirmed.

Cerība mirst pēdejā kā sakās.