Radošās mokas ar minecraft resurspakas izveidi

Es jau pa kādu laiku šur un tur esmu iemetis forumā kādu bildi ar savu lēnām topošo resurspaku, kuras mērķis ir palielināt vizuālo bioloģisko daudzveidību.

Nodomāju ka šī būtu izcila tēma ko iemest zem šīs sadaļas.


Parastās puķes - azure bluete pārveidoju par madaru, pārējām sugas nemainīju. neesmu ar magoni vēl neko izdarījis, un ir plāni allium par āboliņu uztaisīt.


Iespējams vēl uzlikšu, ka uz dažiem ir arī ziedi. not sure


ar grass tekstūru čakars bija tāds, ka failos ir tikai grayscale versija, kuru spēle iekrāso ar colormap, līdz ar to bija daleji jāmin kā izskatīsies galā


Līdzīgs stāsts ar ferns tekstūru.


ielikot koku stādu podā tas automātiski pāriet uz bonsai tipa podu. Ir ideja ka analogu var ar puķēm izdarīt, bet ka tā pārvēršas par stikla vāzi un ka būtu vairāki kaktusu paveidi podiņos


mushrooms!!!


Lielās puķes. Nav ne jausmas ko ar rozēm iesākt

Visas redzamās tekstūras izveidotas ar blockbench palīdzību un paka nebūt nav gatava. Ik pa laikam iemetīšu kādu apdeitu, kā man sokas.

9 Likes


teiksim šeit top grupiņa ar magonēm, kas būs kā viena no iespējamajām tekstūrām priekš tā modeļa

3 Likes

moš mežrozītes?

Mmmm…gailenītes :drooling_face:

Maybe, maybe

Also man bija lielie plāni uztaisīt lai no džungļu kokiem augtu epifīti( uz kokiem augoši organismi), bet diemžēl spēles kods ir izmainīts un tu nevari transparent tekstūras pielikt solid blokiem

Tādos tempos tu drīz kļūsi par pixel art mākslinieku.

Ai nu beidz :blush:



mini apdeits!
paeksperimentēju potted cactus uztaisīt tipisko iekšdurvju sukulentu modeļus.
allium nomainīju modeli, lai tas atgādina vējmietiņus.
uztaisīju blīvākas wither rose audzes, neesmu pārliecināts vai man patīk

2 Likes