PewDiePie Memes Fandom

Pats sāku skatīties PewDiePie pavisam nesen un man diezgan ļoti iepatikās (jo minecraft series). Instagramā sastapu daudz dažādu meme par viņu un izskatās, ka to ir daudz un tie diži daudz nemirst, vismaz subredditā

Šajā topikā liekam iekšā visus meme par un ap PewDiePie!

image

image

image

3 Likes

No

3 Likes

Visu cieņu šim zellim, ka viņš pārliecinājis miljoniem, ka viņa saturs ir ļoti nepieciešams un vitāli svarīgs un nozīmīgs.

Jā zinu, noteikti kāds teiks taču tas ir izklaidējoš saturs utt., bet c’mon - tad es labāk paskatīšos vecos labos Jack Ass un mazmājiņas katapultēšanos - i to smieklīgāk būs. "Let’s play kategorijas un tam līdzīgos žanrus vienmēr uzskatīšu zemāk pat par 90-to gadu B kategorijas filmām. Pat par tām var iesmiet.

Tomēr atkal - cepuri nost, to kā viņš ietekmējis YT vidi un pop-kultūru kopumā. Savulaik par viņu jau teicu - nevar miljons mūsu kļūdīties. Nē! Var, ja viņas pārliecināt, ka šis medutiņš viņiem ir vajadzīgs - un viņš to sasodīti kā labi paveicis!

Piedodiet, ja aizskāru kāda mazā PDP fana sirsniņu. (Un bez sarkasma)

3 Likes

2b05e72601d0316cf074247c1a5603e2

4 Likes

Ne visi PDP video ir let’s play video. Jā viņš ar tiem sāka, jā kkad tie vēl bija un nemaz nevar nepamanīt tagadējo Minecraft let’s play. Bet tomēr lielākoties viņa video ir tieši izklaidējoša rakstura ar domu, ka tur ir viskautkas.

Ja cilvēkiem nepatiktu visi šie let’s playi, tad nemaz tagad nebūtu tik daudz strīmeru un yt video. Nav jautājums par to kā mums kko iebaroja, bet gan jau par to, ka cilvēkiem tas vienkārši patīk. Komentētāji ir arī sporta pārraidēs un spēlēs un nevienam pret to nav iebildumu, tieši otrādāk. Cilvēkiem patīk

Runājot par viņa esošo MC let’s play, es sāku PDP skatīties tikai dēļ šiem video. Tiešām ieinteresēja gan tas kā ir pasniegts, gan arī tas, kā viss ir izdomāts. Pat ir tā, ka pat skatīties, kā viņš to dara ir interesantāk nekā pašam spēlēt.

Pa retam Felisku paskatos (Kadreiz skatijos vairak, kad vel bija visas amnezinas un kas tur) , bet ja minecraft jau apnika, collab ari teiksu meh… kkadus meme review utt vel var, memes del.

Kopuma lets play skatos pozitivi… pec darba pasam biezi vien nav velme spelet, bet labak atpusties, un ja kada interesanta spele var paskatites walktrough. Nezinu vai tik pewdipie pie ir labakais tam, drizak kads black silver ufa vai kads no ‘nopitnakiem’ speletajiem

2 Likes
3 Likes
1 Like

Jauna dziesma

2 Likes