Potenciāls foruma pārgājiens Līču Laņģu klintīs

Svieciens visiem šajā ieilgušajā vasarā!

Ķeroties uzreiz vērsim pie ragiem - ir piedāvājums kādu nedēļas nogali izbēgt no pilsētas steigas un veltīt dienu atpūtai pie dabas krūts. Jau vairāki intereseti ir atradušies. Mans piedāvājums būtu izstaigāt Līču lanģu atsegumus - aptuveni pēc sekojošajā linkā izstrādātā maršruta. Pārgājiena maršruts: Līču-Laņģu klintis un Grīviņu iezis (~12 km) - TravelFree.lv

Kā uz turieni tikt? Uz pārgājiena sākumpunktu var tikt ar sabiedrisko transportu - pavisam netālu ir gan vilciena( iet diezgan reti) un autobusa( ar pārkāpšanu cēsu autoostā) pieturas. Ja ir vēlme braukt ar personīgo auto, pārgājiena sākumpunkts patiesībā arī ir auto stāvvieta, kur savus transporta līdzekļus atstāt

Kad? Loģiski padomājot tā būs sestdiena. Ideālā gadījumā mums izdotos noķert zelta rudeni, bet nu ej nu sazini, kā šogad ar to būs. Man personīgi absolūti neder 7. oktobris jo līdz septiņiem vakarā nebūšu Latvijā. Pārējās nedēļas nogales pagaidām izskatās brīvas pagaidām.

Cik ilgi tas viss pasākums aizņems? Grūti pateikt.

Bet nekas nav baigi iecirsts akmenī un ja kādam ir padomā labāks maršruts, droši rakstiet

Vai plāno piedalīties
  • Vēl nezinu, domāju
0 voters
Balsošana par datumu
  • 14.10.2023
  • 21.10.2023
  • 28.10.2023
  • 04.11.2023
0 voters
4 Likes

Tu to domā pēc 7.oktobra, vai pirms arī?

Reālāk būtu pēc.

Mmm mn tik tālu patīk, pat varētu piesaistīt papildus gājēju, ar ko man arī oktobrī jākaļ plāni

Es domāju, ka kā pirmais maršruts derēs, tālāk jau skatīsies pēc noskaņojuma, vai citus maršrutus varēs rīkot. Kaut kādus maigos pa plakanu zemi nav prikola taisīt.

Sounds fun…pēc bildēm arī izskatās riktīgi nice vieta kuru izstaigāt varētu pat

Droši

Izklausās forši, bet jau pasaku, ka man nākamā sestdiena neder jo strādāju, un brīvdienās pēc tam man notiek pārvākšanās. So būtu forši kkad pēc tam šo norīkot.

Nuu cik saprotu runa iet par oktobri tagad, so it should be safe

1 Like

Izklausās labi. Tik jātiek skaidrībā ar datumu un dalībnieku skaitu.

Varam arī apsvērt iespēju paķert mašīnu no Rīgas un aizlaist uz turieni. Nez vai būs lētāk par autobusu, bet noteikti mazāks čakars.

@H_Hercogs Es tev ietiktu izveidot pirmajā tēmas ierakstā aptauju (kā pie mums ierasts), kur var balstot par datumu/dalību. Tas ir stipri pārskatāmāk nekā pēc tam lasīt katru komentāru individuāli.

2 Likes

Okei… kā to dabūt gatavu tho.

Build a Poll poga. Tu tik skaties uzmanīgu kādus iestatījumus tu izvēlies aptaujai.

1 Like

Okei izskatās ka to labāk no datora taisīt

1 Like

No telefona tas pats, tikai mazāks ekrāns. :D

1 Like

Es datumus ieķeksēju visus, jo tā ir brīvdiena, man brīvdienās plānu parasti nav. Lai gan varētu tomēr kaut kad sazin kad ar tiem radiem kkas sākties, bet pofig.

Dabūšu oktobra grafiku un tad ķeksēšu

Tieku tikai 14. jo visas pārējās dienas man dienu pirms ir liels pasākums, kas ievilksies līdz naktij

Izskatās jauki! :heart_eyes:
Plānoju piedalīties un izpētīt citu dalībnieku anime intereses! //ceru, ka nebūšu kā grandmother starp granchildren gan, ha ha //I’m old.

Tad jāprasa, kas tev skaitās vecs xD

Neuztraucies nav tā ka te pilns ar tik tok sīčiem. Es manuprāt esmu jaunākais no aktīvo lietotāju grupas savā 21 gadā.

2 Likes