Potenciāls foruma pārgājiens Līču Laņģu klintīs

Par vecumu var neuztraukties. Mums aktīvo lietotāju diapozons ir, ja nemaldos 25-35 :partying_face:

1 Like

Oh god! I’m so relieved! Tas skan labi! :heart_eyes:

Labs jautājums. Tad ja cilvēks visu laiku saka “manos laikos viss bija savādāk un labāk” un sāk teikt, ka jaunatne ir galīgi garām - tad tas cilvēks toč ir vecs.

1 Like

Pēc tādas mērauklas, vecums sākas ap 20 gadiem. xD

Tu ko, ir arī jaunāki, rupji rēķinot no 20 vai 21 gada. Aktīvi. Gan jau kāds ne tik aktīvais varbūt arī ir zem tā.

Kurš ta vēl no aktīvajiem ir ap 20 gadiem, beside me

Ja matemātika neviļ, @Onii_chan vēl ir jauns un sprigans.

Tik knapi knapi vēl tiku savos agrajos 20 :sunglasses:

klau @H_Hercogs vai tajā galā ir kādas pirtiņas vai baseini? man liekas būtu feini pēc 12 km pārgājiena kaut kur nopeldēties, you know, kā desertiņam

2 Likes

vispār…
https://maps.app.goo.gl/2YYmkdLUXz4otPda7
Atsauksmes labas, bet cenu laikam jāzvana vai noskaidrotu

Uzrakstīju, jāgaida atbilde

Uzmetu aci mašīnu nomas aplikācijām, rupji rēķinot 250 km ar kādu no nomas aplikāciju mašīnām tie sanāk kādi 90 EUR. Tātad iespiežoties pieciem cilvēkiem sanāk rupji rēķinots 20 EUR par braucienu turp un atpakaļ. Kas, protams, ir dārgāk par 8 EUR kas būtu jāiztērē vilcienam. :D

1 Like

Katrā ziņā ja grib pirti privātais transports būtu labāks.

Ja līdz tai pirtij vispār var tikt ar publisko transportu.

Baigi jau nē xd.

Bet pagaidām ar mums 2 ir 9 noteikti braucēji( ieskaitot jurčiku kura balss nesaglabājās jo man bij noob monents). 2 varbūt un viens no kristianux kad būs oktibra grafiks zināms

Kas jau ož vainu pēc mazā busiņa vainu papildus mašīnas

Kā rāda mūsu pieredze, busiņus jārezervē savlaicīgi, jo to ir maz. Nez vai tas vispār ir variants.

Okei tas atkrīt…vsp ar to pirti ir tā ka tur nakšņot var tikai 8

Paklau @haachikooo tu domaji izkarsēties un braukt prom jeb arī tur reāli nakšņot?

Hmmm…par 8ņiem apmeklētājiem kopā ir 150, par katru nākamo 7eiro klāt. Rupji rēķinot 20 eiro no cilvēka. Kinda daudz

Gan jau nakšņot nav obligāti.

1 Like

Nobalsoju vēlreiz.

Es nemaz neplānoju kkur nakšņot. Pārgājiens kādas 5h un mājās, that was the plan.

Es jau ar nebiju baigi ieplānojis

1 Like