Pokemon Unite - League of Legends but Pokemon

Sveiks Pokemaniak!

Jau otrais gads ir pagājis šai spēlītei, un neesmu dzirdējusi, ka cilvēki par viņu runātu :frowning:

Spēle iznāca 2021. gadā. Spēle bija gaidāma ar lielu hype Pokemonu komūnā, un teikšu tā - hype bija tā vērts. Full on League of Legends pieredze bez toksiskiem cilvēkiem :smiling_face_with_three_hearts: Ja zini kā spēlēt LoL vai DOTA, tad tev nebūs problēmu arī apgūt šo burvīgo spēlīti.

Koncepts ir pa visam vienkāršs - 3 līnijas, izvēlies savu Pokemonu, cīnies, raudi, izrauj sev matus, kliedz uz ekrānu, samet pēc iespējas vairāk bumbiņas riņķīšos un uzvari spēli.

Spēlē ir 5 lomas - Attacker, Defender, AllAround, Speedster un Supporter.
Attacker - labs Dmg, but health ir meh
Defender - tank
AllAround - ķip Juggernaut. Dmg zemāks kā attacker, bet health ir daudz labāks.
Speedster - glass cannon. Kr4 Assassin
Supporter - vai nu strādā kā hīleri, vai nu kā prāta čakarētāki

Spēlē ir iespējams spēlēt ranked, bet uzreiz brīdinu, ka vienīgais indikators, ka tas ir ranked, ir tikai nosaukums. Nav ne jausmas, kā Ultimate ranka spēlētāji ir tikuši tajos rankos…

Mans tagadējais review - man ļoti patīk koncepts. Katra pokemona uzbrukumi ir lieliski animēti, paši pokemoni izskatās forši un ir patīkami, ka nav jālasa KYS komentāri čatā :D Spēle ķip ir uz robežas pay to win, bet šie pay to win ir tikai lai paātrinātu progresu spēlē - visus uzlabojumus var dabūt vienkārši ar laiku.

Ja kāds vēlas kopā ar mani uzkapāt, droši aicini draudzēties :muscle::
Trainer Name - SummerLV
Trainer ID - A4L1C43

1 Like

Pirmo reizi dzirdu, ka Pokemoniem ir mobīlā moba. :D

1 Like

Kautkā biju palaidis šito arī garām. Lol tipa spēles baigi neuzrunā un pats laptops ganjau izdomās taisīt jokus pašā svarīgākajā brīdī

Edit: aaa tā ir mobīlā spēle. Man ar viņam attiecības arī nav tās labākās. Spēlēju līdz pirmajam šķērslim kur jāsāk vainu maksāt vai grindot un izdzēšu to ārā

Biju vienreiz pamēģinājis labu laiku atpakaļ - likās tīri ok