Pokémon GO

Pokemon GO ir jauna spēle priekš tava gudrā telefona. Spēles process sevī ietver bizošanu apkārt, intensīvu lūkošanos telefonā, kājāmgājēju un mašīnu biedēšanu. To veiksmīgi paveicot tu iegūsi iespēju: ķert un audzēt pokemonus, izpētītu objektus un apmeklētu treniņu zāli. Pokemon GO izstrādājuši Niantic, kuri pazīstami ar savu iepriekšējo spēli Ingress. Ingress ir samērā līdzīga Pokemon GO, lai gan tā galvenokārt koncentrējas uz punktu ieņemšanu nevis kaut kā ķeršanu.

Pati spēle ir bezmaksas, bet tā piedāvā mikrotransakcijas, iespēju iegādāties spēles naudu ar reālu naudu. Diemžēl Latvijā Pokemon GO pagaidām nav pieejama. Oficiālā ceļā caur Google Play to neizdosies lejupielādēt. Par laimi mums ir pieejami apvedceļi kā iegūt spēles .apk failu un to manuāli uzinstalēt.

Kas attiecas uz tās veiktspēju, šobrīd tā ir visai draņķīga. Spēle karas augšā, zaudē savienoju, visai nosacīti pareizi uzrāda tavu atrašanās vietu un raiti rij telefona akumulatoru.

Oficiālā mājaslapa: http://www.pokemongo.com

3 Likes

Nya un vakaros vispar neiet :smiley: bet nu kopsumma ir tiri jautrra spele laika nosisanai un svaiga gaisa elposanai :smiley:

Šobrīd mans lielākais ķēriens. Man nav ne jausmas ar ko tie atšķiras. :smiley:

Drowzee

http://i.imgur.com/FHgYsnU.png

1 Like

Pokemon Go is not compatible with your device.

6 Likes

More like:

Pokemon

2 Likes

Get off your lazy ass

2 Likes

Man viskkas sakerts bet tagad meginu gym iekarot, reali 1 hp pretiniekam paliek un vsjo nekas vairs nenotiek…

1 Like

Nez tikko ieinstaleju… Iet tiri ok… Velak bus jaiziet ko nokert…

1 Like
2 Likes

Papa Franku mūs brīdināja, bet mēs neklausījāmies… :cry:
Bet neiedomājos, ka šis tiešām varētu būt jauns līdzeklis, kā pedolāčiem piespiest sīkos kāpt savā baltajā busā :fearful:

1 Like

Nezinu es pat braucot auto nokeru Meow XD man spele iet labi :slight_smile:

1 Like

Kad biju pilseta man ar bij tiri ok, biju ielidis zilajos kalnos tur herova nelava iekarot gym :smiley: karas augsa :smiley:

Well mans labakais un negaiditakais keriens ir rekur

3 Likes

Mana beibe, gandrīz max out​:blush::blush:

2 Likes

Man ar bija tāds moments… Bet tas chill, sudīgak bija šodien, kad izmantoju lure ar @Sofokls(viņa screenshots) un serveri apstājās…

Nu man bij labaks prikols vairakkart, centos ienemt gym un pokemonam viens hp, bliez cik gribi sim neka un sis tik lenam tevi zvete…

2 Likes

Jā, un taimerī jau 0 rādija… Nu spēle gļuko max vel, bet gnj būs ok pēctam

1 Like

Mhm bet nu tas ir pec 17 kad max tauta salien ieksa :smiley: labakais sadas lietas darit pa dienu :smiley:

1 Like

Jā… Dabujām mācibu, es 2 nenoķeru dēļ tā, bet 1 plus ir, daudziem nav spwles manā pilsētā (šobrīd) tāpec naudu var dabūt norm​:smile::+1:

Labs, well mana pilseta ir visas komandas, es esmu dzeltenais un tik skatos visi gym vai nu zili vai sarkani :smiley: vislabak man patika ka gym bija baznica ielikts :smiley:

1 Like