Pokémon GO

apskats
diskusija

(Daniels) #1


Pokemon GO ir jauna spēle priekš tava gudrā telefona. Spēles process sevī ietver bizošanu apkārt, intensīvu lūkošanos telefonā, kājāmgājēju un mašīnu biedēšanu. To veiksmīgi paveicot tu iegūsi iespēju: ķert un audzēt pokemonus, izpētītu objektus un apmeklētu treniņu zāli. Pokemon GO izstrādājuši Niantic, kuri pazīstami ar savu iepriekšējo spēli Ingress. Ingress ir samērā līdzīga Pokemon GO, lai gan tā galvenokārt koncentrējas uz punktu ieņemšanu nevis kaut kā ķeršanu.

Pati spēle ir bezmaksas, bet tā piedāvā mikrotransakcijas, iespēju iegādāties spēles naudu ar reālu naudu. Diemžēl Latvijā Pokemon GO pagaidām nav pieejama. Oficiālā ceļā caur Google Play to neizdosies lejupielādēt. Par laimi mums ir pieejami apvedceļi kā iegūt spēles .apk failu un to manuāli uzinstalēt.

Kas attiecas uz tās veiktspēju, šobrīd tā ir visai draņķīga. Spēle karas augšā, zaudē savienoju, visai nosacīti pareizi uzrāda tavu atrašanās vietu un raiti rij telefona akumulatoru.

Oficiālā mājaslapa: http://www.pokemongo.com


(Matīss) #2

Nya un vakaros vispar neiet :smiley: bet nu kopsumma ir tiri jautrra spele laika nosisanai un svaiga gaisa elposanai :smiley:


(Daniels) #3

Šobrīd mans lielākais ķēriens. Man nav ne jausmas ar ko tie atšķiras. :smiley:

Drowzee

http://i.imgur.com/FHgYsnU.png


(Pauls) #4

Pokemon Go is not compatible with your device.


(Ralph Liepa) #5

More like:

Pokemon


(Pauls) #6

Get off your lazy ass


(Matīss) #7

Man viskkas sakerts bet tagad meginu gym iekarot, reali 1 hp pretiniekam paliek un vsjo nekas vairs nenotiek…


(Lelde) #8

Nez tikko ieinstaleju… Iet tiri ok… Velak bus jaiziet ko nokert…


#9

(Madara) #10

Papa Franku mūs brīdināja, bet mēs neklausījāmies… :cry:
Bet neiedomājos, ka šis tiešām varētu būt jauns līdzeklis, kā pedolāčiem piespiest sīkos kāpt savā baltajā busā :fearful:


(Lelde) #11

Nezinu es pat braucot auto nokeru Meow XD man spele iet labi :slight_smile:


(Matīss) #12

Kad biju pilseta man ar bij tiri ok, biju ielidis zilajos kalnos tur herova nelava iekarot gym :smiley: karas augsa :smiley:


(Ervins) #13

Well mans labakais un negaiditakais keriens ir rekur


(You Know who i am.) #14

Mana beibe, gandrīz max out​:blush::blush:


(You Know who i am.) #15

Man ar bija tāds moments… Bet tas chill, sudīgak bija šodien, kad izmantoju lure ar @Sofokls(viņa screenshots) un serveri apstājās…


(Matīss) #16

Nu man bij labaks prikols vairakkart, centos ienemt gym un pokemonam viens hp, bliez cik gribi sim neka un sis tik lenam tevi zvete…


(You Know who i am.) #17

Jā, un taimerī jau 0 rādija… Nu spēle gļuko max vel, bet gnj būs ok pēctam


(Matīss) #18

Mhm bet nu tas ir pec 17 kad max tauta salien ieksa :smiley: labakais sadas lietas darit pa dienu :smiley:


(You Know who i am.) #19

Jā… Dabujām mācibu, es 2 nenoķeru dēļ tā, bet 1 plus ir, daudziem nav spwles manā pilsētā (šobrīd) tāpec naudu var dabūt norm​:smile::+1:


(Matīss) #20

Labs, well mana pilseta ir visas komandas, es esmu dzeltenais un tik skatos visi gym vai nu zili vai sarkani :smiley: vislabak man patika ka gym bija baznica ielikts :smiley: