Pluto - Netlifx mūs priecē ar jaunu spēcīgu anime seriālu

Cilvēce ir radījusi jauni dzīvības formu un konkurentu sev - robotus. Kopš šī notikuma gan ir pagājis labs laiciņš, notikuši kari, robotu tiesību un likumi ieviešana. Pasaule kurā aizsākas seriāla gaita jau lielā mērā ir apradusi ar robotiem kā civilizācijas daļu, taču šo šķietamo mieru sāk apdraudēt kāds noslēpumains slepkava, uz kuru pēdām tiek izsūtīt stāsta galvenais varonis dedektīvs robots - Gesicht.

Tā apmēram izskatās un aizsākas Pluto seriāls, kas ir 2003-2009 gada mangas adaptācija ar tādu pašu nosaukumu. Seriāls sastāv no astoņām 1 st. garām epizodēm, kuri ir veidojis Studio M2 un tas ir atrodams Netflix. Precīzi nezinu kas stāv aiz studijas, Pluto pat varētu būt viņu šobrīd atpazīstamākais darbs, jo darbu nav daudz.

Seriālam rakstīšanas brīdī ir ļoti respektējams 8.67 reitings iekš MyAnimeList. Arī no savas puses varu to ieteikt iemēģināt, kā ļoti sakarīgu dedektīv-piedzīvojumu. Tīri no Sci-Fi viedokļa tam arī ir savdabīga robotu un cilvēku attiecību interpretācija. No vienas puses tie tiek uzskatīti par pastāvīgām dzīvības formām, bet tai pat laikā tie ļoti atdarina cilvēkus.

3 Likes

Tikko pabeidzu skatīties.
Man šovā tieši fascinēja, kā roboti cenšas pierast pie emocijām un kā viņi mācās būt cilvēcīgi. Tiešām lieliski pasniegta šāda tipa koncepts.

Varoņi ticami, stāsts labs, animācija belisimo.

Tomēr, beigas kaut kā bija norautas…man gribējās uzzināt, kas notika ar visiem varoņiem pēctam. Visa seriāla laikā stāsts turpinājām, ja pat tika galināti vairāki svarīgi varoņi, attiecīgi, es kā skatītājs biju pieradināts, ka es redzu pasauli turpinamies, ja pat šķiet, ka no hero, no party.

Bro, Pluto dizains ir tik cool 🩷:metal::fire:

1 Like

Volumes: 8
Chapters: 65
Status: Finished

O!

Background
Celebrating the 50th anniversary of Osamu Tezuka’s acclaimed Tetsuwan Atom (Astro Boy), seinen mangaka Naoki Urasawa collaborated with Tezuka productions to create this dark adaptation of Atom 's “The Greatest Robot on Earth” story arc. The adaptation moves the focus from Tezuka’s protagonist Atom to his supporting character Gesicht in order to better ground the story in realism and reflect the modern world through this sci-fi tale.

Ooooo!
Sounds awesome!
Tikai vot izklausās, ka vajag vispirms izlasīt Astro Boy:

Volumes: 21
Chapters: 85
Status: Finished

Naa, baigi nevajag. Viss, kas tev jāzin ir ka Dr. Tenma uztaisīja Astro Boy un Atom nākotnē būs tas Astro Boy :relieved:

Mama mia, 8h liela incestīcija

Eh tu, mūsdienu paaudze, pieradis pie 12x20min sezonām…

1 Like

Retrospektīvā skatoties uz šo seriālu. Bija laba manta, bet šī galīgi nav mana mīļākā advancētu robotu interpretācija. Man prasītos kaut ko tādu, kur tie ir inteliģenti, taču tai pat laikā pavisam savādāki nekā cilvēki. Pluto gadījumā roboti ir cilvēku simulācija un lielākie stāsta pavedieni cepjas par robotu jūtām. :D