PlayStation Portal - ne līdz galam PSP pēctecis

Par šo verķi man pagājušo nedēļ pirmo reizi pastāstīja @Kadiljaks, bija grūti noticēt, ka Sony dizaina ziņā paņēma savu dualshock kontrolieri pārgrieza uz pusēm un iebāza pa vidam ekrānu. Uzzinot vairāk informāciju kļuva vairāk skaidrs, kāpēc tā. Tas ir tīri aksesuārs pa 200 USD PlayStation 5, kas tev ļauj straumēt spēles no tava Playstation 5. Līdz šim izskatās, ka neko citu šis aparāts nepiedāvās.

Amizants gadžets, redzēs kā tam veiksies tirgū.

@Onii_chan, tu kā lepns PS 5 īpašnieks sev tādu gribētu?

2 Likes

Pa lielam, es nevaru joprojām saprast, priekš kam, kaut kas tāds vajadzīgs.
Nē ok - investoru acīs Sony malači. Lūk mēs ar strādājam, mums viss notiek, pie tam ņemot vērā, ka tur dokumenti ir uzpeldējuši daudzi, kas mazliet Sony reputāciju un akcijas iedragāja, nu tagad ir kaut kā jāpaceļ.
Bet no praktiskā viedokļa - tas ir pats aplamākais ko viņi vien varēja izdomāt. Ja cilvēks gribēs portatīvu konsoli - Switch.
Priekš kam pirkt PS, lai tu viņu varētu straumēt mājas otrā galā. Pie tam 200 bakši - Switch Light - ņem kur gribi un spēlē uz nebēdu.

Lab es vispār tāls cilvēks no konsolēm, bet es to ideju vispār nevaru noķert.

2 Likes

Gan jau vienkārši mēs galīgi neesam mērkauditorija. Teiksim, ja tev ir liela māja, sīči un konkurence pie TV, varbūt kāds vēlēsies tādos apstākļos kaut kur nomaļākā vietā uzraut pleisi.

Kad es sīks dzīvoju kopā ar radiem, es no šitāda verķa neatteiktos, lai nevajadzētu vaktēt kad TV brīvs. Vienīgi man tajos laikos nebija nauda ne konsolei, ne šādam kontrolierim. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mēs ar māsu regulāri maināmies ar konsoli un bieži vien sanāk ka konsole ir mēnesi pie viena un tad mēnesi pie otra, bez iespējas spēlēt vienam no mums. Šis brīnums varētu šo atrisināt, ļaujot spēlēt konsoli attālināti. Domāju iegādāties kad būs pieejams.

Man gan pa sevīm rodas jautājums - cik ļoti attālināti tu varēsi viņu spēlēt…

1 Like

Es joprojām gribu tikai PSP. :D

Ar vietējo internetu, domāju Playstation remote play strādās mierīgi. Caur mobilo internetu gan varētu būt švakāk.

Pa manam šobrīd vienīgā interesantā opcija ir Steam Deck vai kāds analogs. Nintendo Switch ir lēts, taču ļoti limitēts un ar dārgām spēlēm.

Switch eshop, cik dzirdēts ir arī zem kuras katras kritikas, pilns ar shovelware kas aprok jebkādas jēdzīgas spēles

2 Likes

Cik atceros Switch eshop bija diezgan primitīvs, toties tur nav briesmīgi daudz spēļu. Nav tik slikti kā smartfonu spēļu tirgus, taču pat ne tuvu tik labi kā Steam.

1 Like

Oh right, Steam Deck arī vārētu par cik var spēlēt spēles, kuras jau vienreiz esi iegādājies un jaunas spēles nemaksā kosmiskas cenas kā priekš switch vai citām stacionārajām konsulem.

  • vari arī emulēt konsoles, straumēt spēles un lietot to kā datoru.

Nintendo diži nelaiž cenas savām spēlēm. Pat vecās spēles uz atlaidi tu lētāk par 10-20 EUR atlaidi nedabūsi. Tādēļ vēl projām ir izdevīgi pirkt fiziskās kopijas, jo tās labi saglabā savu cenu.

1 Like

Calling it now:
A big L

1 Like

L kā loss?

Aha. Domāju iznāks liels flops.

Well, I’m going to be proven wrong, but it’s my guess on this one

Redzēs vai Sony pēc kāda laika beigs to ražot. :D Skaidrs, ka tas būs nišas produkt. Pašā idejā ir kaut kas simpātisks. Pa lielam tas ir limitēts Switch vai Deck, kam vajadzētu būt visai ok kamēr tev ir labs interneta pieslēgums.

Liels pamats manam viedoklim… Ahem… Stadia

Google nokāva Stadia. Tas oda pēc iekšējās politikas lēmuma, tā eksistēja pārāk īsu brīdi. Nividia Now jau ilgi strādā pie straumēšanas. Kā arī Xbox un PlayStation abiem ir savi straumēšanas servisi.

Nividia Now un PlayStation bija pat ļoti ok. Spēlēt mierīgi var. Stabilitāti pa retam noraustās un bilde ir miglaināka nekā tā būtu lokāli, bet savādāk nav ne vainas.

Domāju tā pat lielākais šķērslis būs lietotāja savienojuma kvalitāte, ne pakalpojumu sniedzēja.

Playstation Portal gadījumā tu esi abi divi.

Izklausās visai pozitīvi.