Playstation 4 Store Latvijai?

Sveikiņi, tikko uzzināju ka Latvija nav option priekš Playstation Store un online cilvēki runā kā šī iemesla dēļ nav iespējams pirkt spēles ar kredītkarti (download stilā), kas man tieši nepieciešams, nebiju plānojusi un neplānoju pirkt fiziskās versijas, plus daudzām spēlēm ko vēlos Latvijā disku nav. Kādam ar šāda problēma ir un vai zināms labs risinājums, jo biju plānojusi sev pirkt PS4 uz dzimšanas dienu 4.jūlijā.

Parasti risinājums ir uzstādīt kādu no reģioniem konsolē, kuriem pie mums ir pieejamas dāvanu/naudas kartes. Tās parasti ir vai nu Lielbritānijas vai Somijas kartes. Tās var pirkt fiziski veikalos, bet tur šķiet sanāks dārgāk. Vai pirkt to specializētos interneta veikalos, kuri tev atsūta kodu caur epastu un ievadi un ieskaitās nauda PS Store. Es personīgi pērku fiziskās kopijas, jo esmu kolekcionārs. Un praktiski neesu lietojis dāvanu kartes, tā kā īsti nezinu, kā šī procesija notiek caur interneta vietnēm pirkt kodu kartes. Būs jāpagooglē.

Cik uz savu mazo pieredi var balstīties tad:

  1. Tad galvenokārt slēdzas klāt kā reģionu/valsti norādot UK un tad viss strādājot, varot citus reģionuz iamntot taču UK pinga ziņā esot mums labāks, vismaz kādreiz.

  2. @Farlien minēja, tad shēmu par “dāvu kartēm” esmu ar dzirdējis. Savulaik kad priku Ps3, tad man ar teica, lai pērkot tās online iekš paša Playstation (https://www.playstation.com/en-us/explore/playstationnetwork/psn-cards/) un tā varot aktivizēt un pirkt spēles.

  3. Taču tev neviens neliedz pirkt atslēgas G2A, Kinguin… laikam jau. Neesmu m’\eģinājis, bet laikam tos aktivācijas kodus ar var vadīt iekšā… laikam.

Jau mēģināts pieslēgties pie UK reģiona un maksāt no savas kartes. Nestrādā. PS uzrāda, ka karte nav reģistrēta tajā reģionā. Trust me, I’ve tried. Vienīgai kompānijai, kurai nerūp, kurā valstī ir reģistrēta tava karte ir Nintendo.

1 Like

Īstenībā teikšu tā, mūsdienās tas ir ĻOTI dīvaini, ka joprojām eksistē reģionālie bloki, runājot par spēlēm un to versijām. Varētu norakstīt uz to, ka lai nepērk citos reģionos lētākas spēles utt, taču c’mon pS nav reģionālu cenu, cik es zinu.

Vai ne? Es joprojām esmu neapmierināts uz Microsoft un Sony par to, ka neļauj pie mums pirkt spēles ar MŪSU kredītkartēm. Man bija dažkārt jāsastopās ar neapmierinātiem klientiem kad strādāju Elkorā, jo viņi nevarēja normāli nopirkt spēles. Sony, Microsoft, don’t you want to take my money? Es aplaudēju Nintendo, ka ar viņiem nav tāda čakara. Pat tad kad viņi nesniedza mūsu reģiona atbalstu, es tik un tā varēju elementāri pirkt ko gribēju. Man 3DS bija noregulēts uz UK reģionu un varēju teŗēt savu naudu tur. Un Switch tā pat. Uz Switch tur vispārt ir kopējais Eiropas reģions. Patīkamākais ir tas, ka es uz Switch varu mainīt regīonu kad vien labpatīkas. Uz Xbox One vai PS4, kad uz norādi vienu reģionu, tu vairs nevari to mainīt. Ir jātaisa jauns profils ar jaunu e-pastu. That pisses me off.

Kad jautāju Sony, teica, ka tie tip esot kaut kādi lokālie likumi, kas neļauj. Bet hujs zina, kas tie par likumiem, ja, piemēram, caur Steam vari iepirkties uz nebēdu.

A nevar virtualo karti uztaisit revalut kautkadu un pirkt ?

Es savu PSu uzstādīju uz UK reģionu un tad pirku vnk dāvanu kartes caur g2a, līdz dabūju Revolut karti. g2a var uzrauties uz sliktām zagtām dāvanu kartēm, bet līdz šim nebija problēmu un ietaupīju dažus centus.

Revolut ir UK iestāde, tpc man ļauj ar to iepirkties PS veikalā :^) kad prasa Billing address, es ierakstu vnk pašu Revolut uzņēmuma biroja adresi. Jāpaskatās gan, vai to joprojām var izdarīt, jo nesen brexita dēļ tie pārcēla lietotājus uz Lietuvu, tpc varbūt šis lifehack vairs nestrādā.

A Revolut account liki Latvijas vai UK adresi? Jo tagad vajag verificēt lai izmantotu un tam vajag pasi.

Latvijas adresi, un iedevu savu pasi arī. Tas visu laiku ir bijis :^)
Uz LV adresi tev nosūtīs fizisko karti, tādēļ tā vajadzīga.

Vispār es tikko pievienoju savu LV karti online playstore, bet iedevu Revolut adresi, karti pieņēma. Pamēģinaju ar 2 DLC (vienu free, otru kkur 5 eur) pirkums aizgāja. Protams redzēs vai strādā kad nopirkšu pašu ps4 bet naudu paņēma. Ja nu kas ir 14 dienas ko cancelot ja netiek download, bet manā account tagad sēž.

:D gg apgāji visu sistēmu un nevajadzēja pasi dot nekur, apsveicu!
tagad labs laiks, PS Days of Play eventā atlaides daudzām spēlēm, var paķert labus titles.

loti neviena jautajums kapec ps4 tipa jau ps5 drizz :? tacu lietotu ja? why?

What?
Man sen stāv pieslēgta karte. :sweat_smile: Un esmu spēles jau kā gadu pircis caur PSstore. Viņiem vienīgais ir uzstādītais limits kuru pirkuma ziņā nevar pārsniegt.

Nah, PS5 par dārgu, un 1a veikalā jauns Slim version ir normālā cenā. Plus ir ģimenē pazīstams kam ir PS4 un ja kkas sačakarējas varēs palīdzēt. Plus ja nāk PS5, tad tehniski iepriekšējie modeļi krītas cenā.

lol 1) sony vēl tur muti ciet par to, cik maksās ps5, bet paredzams, ka tas būs vismaz 500+$, un 2) pirkt konsoles to dzīves sākumā nav baigi gudri ngl, unless tu esi baigais hypebeast ar biezām kabatām

maybe pēc gada vai diviem būs jēga pirkt ps5, kad tam jau bibliotēka būs daudzmaz decent biezuma un visi sākotnējie launch bugi būs izķerti

Tāpēc jau ņemšu PS4 lai jau zināma sistēma un lai visas spēles jau ir. Cena ar laba.

1 Like

Es izmantoju PSN kartes iekš NL, jo tur biju uzlicis kā reģionu. Pats izmantoju cardcodes.com , ļoti uzticams. Gan PS+ . Esmu papildinājis kartes ap 500-600eiro. So nav problēmu, vienīgi sākumā viņi nedos virs 50$. Pēc dažām reizēm, tiks paaugstināti lielumi. Tas lai nevar iepirksties ar Zagtu karti or smth.

Bet tas jau drīz aiz muguras. PS5 šogad iznāk.

Vēl viens punkts par to kāpēc pirkt konsoles uzreiz pēc to izlaišanas ir, lai dotu kompānijai laiku , lai novērst potenciāli paslīdējušās garām tehniskās problēmas. Es paskatīšos sākumā ko citi saka, un vai nav kādas problēmas ar PS5/jauno Xbox. Vai būs kkādi pārkaršanas problēmas, vai kkādas citas nianses, kuras palika nemanītas. Labs piemērs būtu Xbox 360 red ring of death.
@Polar_Hoootsu Kas tā par karti un kurā reģionā tā ir reģistrēta?