Playstation 4 Store Latvijai?

300 euro par konsoli kuras dzives cikls ir gandriz ka jau beidzies tev konkreti intrese speles kas jau ir izgajusas right ?

speles no ps4 uz ps5 stradas cik saprotu.
cik ilgi vini vel ps3 uztureja pec ps4 ? kaut kadas speles iznaca vel i mean AAA+ ?
Un ka tur ir sakuma tipa pre-order/early bird nav letaki ?

pirmajos divos gados neizleks visas kibeles ?

Vnk pieslēdzies somu serverim un nekādas problēmas ar kartēm nebūs, cik zinu

Vismaz vienu gadu nogaidīšu un tad skatīšos vai pirkšu. Ir vēl atkarīgs no tā kādas spēles būs pieejamas. Es noteikti vēlos Horizon 2 uzspēlēt. Protams arī gaidīšu nākamo God of War. Konsoles es pērku vairumā tikai ekskluzīvu dēļ. Tās nav mans primārais veids kā spēles spēlēju.

Letiņu Citadele ';D
Nezinu kā vēl sīkāk lai paskaidro.
Man tik tā ir vienīgā karte. nepatīk tā ideja par pārpilditu maku, tā jau nav vietas. Mūsdienās it sevišķi, kad var fiksti pieslēgties jebkurai interneta bankai un aizskaitīt sev naudu pāris sekundēs man liekas izdevīgāk nekā nēsāt milions bankas kartes apkārt.

Es lietoju vairāku reģionu psn akontus .Tātad googlē meklējam mcdonalds adresi attiecīgajam reģionam kuru pēc tam ierakstam psn reģistrācijā ,kad pievienojam bankas kartes datus ja nonākam līdz adresei ierakstam to pašu mcdonalds adresi. Ja vienā reģionā reģistrēsi karti citos vairs neizdosies . Citiem reģioniem psn kartes kodus pērku parasti G2a.com.Reģionos atšķiras spēļu cenas un akcijas tāpēc kad pērku skatos kur lētāk .Jaunzelandē laiks no mūsu laika atšķiras par vienu dienu uz priekšu tāpēc demo versijas ņemu no jaunzelandes akonta.