Overwatch - klačas

Vieglāk man lielas būtu nopirkt jaunu datoru😂

Tas ir dārgi un arī baigi nevajag. Var ietaupīt kādus 200e, ja dara visu pa pamatīgo un vēl vairāk, ja būs jāmaina tik CPU un GPU

Šo tēmu jau bijām runājuši agrāk forumā :D Datora atjauninājums priekš Overwatch episkā kvalitātē (var droši celt augšā)

1 Like

Tu man nevari ieteikt kādu ērtu un izdevīgu kompi , lai reizē ir arī jaudīgs priekš OW ,jo nevēlos ieguldīt vairāk par 500/600€

Es tieši uzgāju uz saita un pirmā jau bija atbilde😂

Tur jāprasa tad cilvēkiem, kas visu zin par datoriem krustu šķērsām. Es tikai pārsaku to, ko viņi reiz bija teikuši. Visi atrodas te IT brālības stūrīts! Vai tev ir dators?

1 Like

Jā , bet portatīvais , neko nevelk visizdevīgākais ir nopirkt jaunu , man jau jāudtaisa kkadi topiku lai tur rakstītu :unamused:

Nevajag jaunu topiku, cel vien augšā veco :smiley: Bet es tev saku uzreiz, lētāk ir nopirkt pa detaļām, dators liekas kopā kā lego

1 Like

Nē es nopietni nevaru tur replayot ,man neļauj

Ak, jā tev vēl vajag te nedēļu padzīvoties :smiley: Tad veido jaunu topiku un izveido sasveicināšanās topiku par sevi :smiley:

1 Like

BEIDZOT! BEIDZOT!!! Es šodien dabūju MVP kartiņu ar D.vu!! Pirmo reizi dabūju to!! Un tas bija competitivā!!

1 Like

Uuuuuu naaais bro , tā turpini :wink:

1 Like

Beidzot izspēlēju visus placementus. 2220 punkti :smiley:D.va one, bad guys zero”

1 Like

Mmmm tie PTR nerfi
Mercy (Valkyrie rezi atkal pārstrādāti, GA ātrums) , Junkrat (CM damage fall-off),
Moira - nav oficiālajos patch notes bet dzirdēju, ka viņas Biotic Grasp range būs bik īsāks, vairs nevarēs Pharahs no orbitas izsūkt :smiley: nezinu, cik tas ir patiesi, bet manuprāt tas range bija nedaudz par garu, jā. Gan spēlējot Moiru, gan esot saņemošajā galā.

2 Likes

Vismaz d.vu neaiztiek.

2 Likes

dva jau ir tik šausmīgi apstrādāta, ka vēl kaut ko nerfot būtu overkill
un… es saprotu, ka mercy pagaidām ir lielākā problēma, comp posts un sērga, bet… hei, blizz, ir arī citi varoņi, kuriem noderētu tāda viegla statu pabakstīšana (ana…)

1 Like

Anu jau nesen bakstīja, tai iedeva lielāku dmg

1 Like

Šoreiz placementos es zaudēju 4 spēles. 2 no tām zaudēju patiesi stulbu iemeslu dēļ. Vienreiz man atslēdzās internets. Otreiz bija ļoti, ļoti smaga kauja. No sākuma mana komanda dabūja 3 punktus novelkot payloadu līdz galam, tad otra komanda dabūja 3 punktus arī novelkot līdz galam. Tad pretinieku komanda novilka payloadu atkal uz 3 punktiem un tai bija jau 6 punkti, un tad nāca mūsu kārta. Mēs novilkām payloadu GANDRĪZ līdz galam, palika tik kādi 30 centimetri un tad pēkšņi… RYŪGAWAGATEKIWAKURAU!!! Un tā mēs visi nobeidzāmies un overtime beidzās… Skumji

2 Likes

[es dauzu dūres uz galda]
vēl vēl vēl vēl

1 Like

Mei , vispār nav aiztikt aiziet padomājiet ,pārzsteidziet mūs