Overwatch - klačas

Kur tevi iemeta?

Goldā

1 Like

Pietiek :D Jau tā viņa ir diezgan spēcīga laba spēlētāja rokās. Jo vairāk sastopos ar lielākiem līmeņiem, jo biežāk redzu, ka tiek ņemta viņa nevis Mercy

1 Like

Ja ar anu māk spēlēt , tad ja esi pretiniekos vari vien bikses pielikt.

1 Like

Bet wtf reāli es uzvarēju 7 , man iedeva tikai 2171

Jautājums cik tev bija līdz šim

2200 ,kkur

:unamused:

Man patīk šie nerfi, tur viss ir pārdomāts. Mērsiju ņem 80% cilvēku, jo viņa ir ļoti viegli spēlējams supports un ar ļoti spēcīgām spējām. Šie nerfi vienkārši ir vajadzīgi, lai pielīdzinātu viņu citiem support varoņiem. Tagad viņai dzīvoties uz kara lauka būs daudz grūtāk un viņa būs vieglāks mērķis, kas ir labi, jo tad kad viņa izmanto savu Valkīriju un lidinās apkārt, tad trāpīt viņai ir nereāli. Un Rez arī bija par daudz. Ar vienu pilnīgi pietiek. OW izdarīja tā, ka visa spēle nav atkarīga tikai no viena support varoņa, bet no visas komandas. Ja komanda ir slikta, tad neko darīt, tā nu tas ir. Junkratam jau sen vajadzēja šādu nerfu. Man nesen bija spēle, kur es biju widowa un tas vienkārši 3 (!!!) reizes mani nobeidza tiklīdz es atnācu uz kaujas vietu. Tas uzmet man vienkārši savas mīnas un viss, esmu beigts. Tagad Junkratiem būs jābūt precīzākiem mīnas mešanā un vairāk sava ieroča izmantošanā.

1 Like

Redzēsim kā viņiem tas viss izdosies , paskatoties tos top ranka playerus , kk viņi meino ir - d.va un tracer ,nezin kāpēc pārējos neviens neņem? Nav laiks aizdomāties? (Es neko neteiktu ja visiem top500playeriem top 3 būtu dažādība ,bet visiem viens un tas pats.

Par mercy man tikuntā ir liels šoks :disappointed:

Dažreiz sakritības mēdz būt kolosālas. Tracer spēlē jau ir no paša sākuma un bija pats pirmais izveidotais varonis. Tāpēc viņa ir sabalansēta līdz maksimumam (labs viņas iznīcinātājs ir winstons) D.va ar ir diezgan viegli iznīcināma. Viss ir atkarīgs no komandas.

1 Like

Tu pat nevaru iedomāties kā mani vakar nokaitināja tracera , es spēlēju ar dīvas ,pēkšņi no katras puses man šauj ,robots jau pagalam ,neko izdarīt nevaru :slightly_frowning_face:

Jap, ar viņu ir kā ir :smiley: Acis var izmežģīt :joy:

1 Like

Man nācās overča nospēlēt kādus 80 līmeņus, līdz es sapratu, ka tas tuvumā hīlo

Par Krisavčiku: Nu tikai idiots met kur pagādās, protams, kāds bija neatņemams efekts, jebkurš, kurš pagādījās tuvumā arī tika neslikti aizskarts un atsviests ar.

Pats pārsvarā ar šāmējo spēlēju, tāpēc varu vien teikt, sen bija laiks - vismaz būs interesantāk spēlēt.

2 Likes

Tagad būs jāmet precīzāk un vairāk jālieto pats galvenais ierocis

1 Like

Tas fantastiskais mirklis kad tev ir 199 līmenis :joy:

Man arī tagad ir 199 līmenis :joy:

1 Like

Šodienas spēles ar @Kadiljaks bija briesmīgas, no visām tām daudzajām spēlēm (competitive), ko mēs spēlējām, mēs vinnējām tik kkādas 2 :confused:

1 Like