NVIDIA GeForce RTX 30 Series - pirmā atklāšana

Jaunas grafiskās kartes tuvojas un varētu būt, ka tās bija vērts gaidīt. Pēc Nividia vārdiem šis ir līdz šīm vēl nebijis veiktspējas lēciens, vismaz viņu augšējā karšu segmentā. Šoreiz tiek paziņots par trim dārgākajām sērijas kartēm 3090, 3080 un 3070.

Mūsu pusē interesantākā ziņa varētu būt 3070 karte, kura būs pat ātrāka par pagājušās paaudzes 2080 Ti. Ja grasies kaut kad tagad pirkt video karti, ir vērts mazliet pagaidīt.

Kopumā vērā ņemams lēciens, pāriešana uz mazāka izmēra arhitektūru - 8nm. Šī paaudze arī būs spējīgāka Ray Tracing veiktspējā un varam gaidīt labākus FPS ar ieslēgtu Ray Tracing. Tas varētu būt pat būtiskāks lēciens budžeta karšu klāstam, kurš vēl nav atklāts.

Vairāk par šo paaudzes lēcienu:

1 Like

Meh, pagāšgad nopirku 2070 Super, tagad jūtos nedaudz vīlies savā lēmumā. Bet pārāk agrs, lai mainītu paaudzi.

Ar 2070 Super vēl labu laiku viss strādās pieņemami. It īpaši uz 1080p.

Arī uz 1440p ir labi. :)

Tādā gadījumā pa visam labi. Man ar savu dirt cheap RX570 lielākais apgrūtinājums ir 1440p tā lai būtu gana kadru sekundē un uzskatītos normāli.

Es sēžu ar GTX 1050Ti , es laikam varu mainīt paaudzi :smiley:

Es varbūt pēc kkādiem 3-5 gadiem pamēģināšu nvidia v karti, a tā pilnībā pietiek ar savu 5700 xt.

Tā pat vien, vai arī tev kaut kas nepatīk Radeon kartē?

Tāpat vien jo pēdējo reizi, kad man bija nvidia v karte 2009-2011 gadā, jo tad nāca 6670 hd, tad 6970, tad r9 270x, tad rx 480 un visbeidzot 5700 xt

Pastāv iespēja, ka AMD paziņos par kaut ko interesantu. Kaut kā abām kompānijām būs jākonkurē.

Ņemot vērā, ka konkurence ir saspringta, beidzot var redzēt lētus un labus gpu un cpu… Labi, ka sagaidīju šo momentu :D Varu beidzot uztaisīt savu pc, kurš kalpos uz ilgu laiku.

Es varu iedomāties, ka ātri parādīsies 2080ti second hand tirgū… nav jau arī tik slikta izvēle…

Nekā masveidīga gan jau nebūs. Tirgū noteikti ir cilvēki kas katrā paaudzē ņem sev jaudīgāko pieejamo karti.

Nevar spriest kamēr nav iznācis. Brīnumi arī var notikt ar 3000 series.

1 Like