Kādam ir atsauces par GTX 1050 TI?

Grasos pirkt GeForce GTX 1050 TI. Varbūt kāds jau ir tusējis ar šo karti un var sniegt recenziju?

Takā man vislaik ir bijušas AMD v kartes, bet brālim ir bijusi GTX 1050 TI un vēl tgd atceros viņa vārdus ‘‘V karte maksāja dīvaini lēti, bet diezgan jaudīga priekš high settingiem, baudāmi.’’

Es labāk iesaku tad paņemt GTX 1060 3gb versiju, 50e dārgāka, bet daudz labāka. Pats pirkšu

Tad jau 1060 6gb… lielaka rezerve nakotnei! Protams pec pasa ieskatiem.

Es ar katru dienu tevi apbrīnoju ar vien vairāk.

1 Like

Man jebkāda izvēle būs solis uz priekšu, jo pašlaik visa jautrība notiekas uz kartes ar 1 gb smadzeņu spēka.

1 Like

Man ta ir šitāda 2014 oktobrī pirkta


Un doma apgreidot uz šādu 1-500x500

Skaties kāds budžets. 1050Ti ir laba budžeta klases videokarte. Spēj vilkt normāli visas modernās spēles, bet ir risks, ka netālā nākotnē atkal nāksies mainīt, jo spēles paliks prasīgākas un ņemot vērā, ka nākamā Nvidia karšu paaudze ir te pat aiz stūra. Mans ieteikums būtu 1060 ar 6GB v-ram, jo daudzas modernās spēles, lai uzliktu uz High setting prasa 4GB v-ram.

es nemu gtx 1050 ti strix o4g, toreiz pirku par 160€ un biju patikami parsteigts ar kartes sniegumu. gta 5 gaja 60fps ar high-very high settings uz 1080p.

1 Like