Mob Psycho 100

#Mob Psycho 100

Gads:2016
Sērijas:12 - Currently Airing
Žanrs: Action, Comedy, Slice Of Life, Supernatural
Informācija: http://myanimelist.net/

Un nu ilgi gaidītais apskats.


Animācijas stils ir samērā unikāls un no tādas īpašās puses. Galvenais varonis atgādina Saitamu ar savām acīm un neitrālo sejas izteiksmi, tikai ir īsāks un pats galvenais ar matiem.

Anime no pirmā skata liekas neinteresanta jo ir par puisi kurš padzen spokus un riktīgi atgādina komēdiju, Bet pēkšni tiek parādīts kad viņš ir tomēr kas īpašs, un ka ar viņu joki ir mazi.
Tālāk stāstā neieiešu jo tad jau būs spoileri.

Kopumā man ļoti šī anime patīk un katra nākamā sērija liek gribēt vel vairāk.
Iesaku visiem pamēģināt vismaz paskatīties, jo var izrādīties ka iepatīkas.

Sižets: 8
Animācija: 8
Op un End: 9

Gala vērtējums
#8

2 Likes

yay kads uztaisija man nebija shtajai jataisa ja man ari nereali patik shita anime nevaru sagaidit nakoso epu bus labs noteikti :smiley:

1 Like

Es arī uzskatu ka 8/10 .
Anime ir interesanta. Tas jau musdienās nav tik bieži sastopams.

Līdz šim garlaicīgu epizodi ši anime mani nav nodevusi :grin:
Man arī OP ļoti patīk, tas rupjais animācijas stils ir kas savādāks no ierastā :open_mouth:
Varbūt kāds jau to minēja, bet orģinālā webkomiksa autors ir ONE, kurš arī ir OPM autors, tāpēc tās daudzās līdzības sejas izteiksmēs un humorā.

Apskats? Anime knapi pusē…kaut kā nekorekti pret animi :confused:

1 Like

Nu labi mammu bet šis ir patreizējas domas, un līdz šim visi ir sajūsmā. Tad kad beigsies tad arī papildināšu

Viss oki. Es tik īgņojos :smiley:

Apskats jau tiešām vēl nevar pat būt :smiley: Bet pagaidām kopumā ir tāda skatāma komēdija, negaidīju neko daudz un neko daudz arī atpakaļ neesmu vēl dabūjis.

omg ta jauna epizode nu kpc tadas beigas nu cmon tgt nedelu sedesu gaidisu kas bus ehh :smiley:

1 Like

Jap šitā bija tīri laba. Bija pat kr pasmieties…con artist vs con artist xD Un gotta love that Dimple :smiley: :smiley:

:smiley: yep un tas pasas beigas nu vienk :smiley:

Yeah. Man interesē, kas tas pa trešo čali. Droš beidzot pārārdīs kādu evil organisation vai ko tādu. ķipa main pretinieks beidzot būs.

Nezin, bet Mobs bija nobijies no tā čaļa kapucē kad redzēja viņa auru

ja tas gan mobs izskatijas apstulbis to chali redzot tas bus interesanti man ari tas 3 interese

Ak jēe, Es tiko noskatījos jaunāko sēriju.

2 Likes

:smiley: vai ne moB AND LOST THE FUCK :dblin tgt beidzot paliek reali interesanti

2 Likes

Ar katru sēriju ievelk vel dziļāk un ātrāk gribās lai paiet nedēļa.

ja man ari tiesi tas pats bet reali kas tgt bus m,obs realli dusmigs ehh looks awesome

1 Like

Jauna mob serija vienk too good omg such hype

1 Like

Well was good, I can agree, but I wanna more epic fights xD