[AnimeSkats] Expelled from Paradise

https://myanimelist.cdn-dena.com/images/anime/3/67507.jpg

Nosaukums: Expelled from Paradise
Gads: 2014, 5 Nov
Žanrs: Action, Sci-Fi
Tips: pilns metrs
Raiting: R+ mild nudity

Kāda varētu būt ideālas anime konbinācija? Katram savs, taču ja sakasīt vidusmēra anime skatītāja iedomas iespējams varētu iznākts kaut kas līdzīgs Expelled from Paradise. Par to šajā video apskatā.

9 Likes

Jau pēc AF podkāsta par šo, gribēju viņu noskatīties, bet galīgi aizmirsu par to. :weary:

1 Like

Bīja tiešām frša animācija, pirmo skatu uzmetot domāju, ka būs šausmas - jāvelk cauri ar neveikliem kadriem utt, bet bīja tiešām gluda animācija. Stāsts arī bīja ļoti labs un dinamiski atstāstīts, takā nenožēloju noskatīšanos :smiley:

1 Like

Laba filma, iesaku Noskatīties. Jūtams Gen Urobuchi pirks pie scenārija. Ja tev patika šī filma, ļoti iespējams tev patiks arī citi viņa darbi: Psycho-Pass, Fate/Zero, Mahou Shoujo Madoka★Magica, Suisei no Gargantia u.c.

Pēc tā apskata izskatās pēc totāla murga :confused: Ne tuvu šiem: [quote=“Menestrels, post:4, topic:2231”]
Psycho-Pass, Fate/Zero,
[/quote]

1 Like

@Kefs Man personīgi grūti teikt, neesmu nevienu no abiem redzējis. Vai konkrētā anime ir murgs - drīzāk nē. Jā stāsts ir sažļambāts, taču nav slikts. Ir savs slēptais šarms tur un šur un neteikšu, ka visiem varētu patikt šī anime. Būs tādi kurus atgrūdīs. Taču visumā - stabils vidējs+

Lai gan par to pašu psycho-pass - esmu dzirdējis arī dažādas runas, sākot ar “šedevrs” un beidzot ar facepalm.

Ar Psycho-Pass ir līdzības. Abos seriālos sabiedrība dzīvo “utopiskā” nākotnes sabiedrībā un tiek apspriestas sociāli morālās tēmas. Kopumā Expelled from Paradise ir vieglprātīgāks un ar vairāk cīnīšanos. Psycho-Pass ir nopietnāks darbs.

Meli!

Es tik tā no virspusējā…redzot jau tās meitenes jau bezmaz vai liek saprast, ka būs viduvējs fanservice anime.

Filmā nav daudz fanservice.

Tev ir vaidzigs scenarists…savaadak visu cienu pret darbu un montazu beeet es nevaru noskatiites tas 6 min…mby try 3min saspiest to visu…

1 Like

Drīzāk izklausās, ka tev nepatīk atstarpes starp sakāmo nevis teiktā saturs.

ne tas ir VNK apraksts… ja es gribu sausu aprakstu es neskatos pec vina YT bet gan chekoju review.

Tas ir novecojis stils kad YT tu vnk pasniedz smuki konstruktivu/kvalatativu info…YT ir jaraisa EMOCIJAS…MAN iznemot to ka tas ir LV valoda un to ka es zinu kas vinu taisu un cik tas ir gruti nekadas citas emocijas neraisaa…nav roka necelas ne uz like ne uz dislike…tur ir taa problema.

nonem video un to var uztaisit ka podkastu prieks radio…bet YT saals jau ir video+skana…
pietrukst kaut kadas kaut kas vairak ka vnk es labi aprakstu so anime…

1 Like

Nu scenāristu diez vai sadabūšu. Principā es tiecos pēc iespējams īsāka formāta - mjā… tas ir man sākotnējais plāns. Jo diemžēl es kā vairākums, esmu ticis pieradināts pie samērā īsiem formātiem un vairākums ari klapē šāda formāta video.

Bet piekrītu tev. Es apzinos savu tā teikt “podkāsta formātu” un cenšos no viņa izlīst, taču tas notiks ar laiku, kā pa manam. Un tomēr, nākamo apskatu centīšos dzīvāku padarīt - tā teikt… Skatos un meklēju risinājumus. Gaidu veselīgu kritiku (paldies), jo atkal, tikai cilvēki no malas spēs pateikt plusus un mīnusus.

Taču ķērcošu “letspleieru” stilā pat tuvumā negrasos iet.

piedavaju paprovet uztaisit kopeju projektu uz max 3 min… par kadu anime jeb anime seriju tas pat varbut butu vairak aktuali.Un paprovet iesaisit AF cilvekus vairak…

vai ari tresh projektu uz 1 min :wink:

Ja tev ir kāds piedāvājums tad uzraksti man PM ^^ domāju sabīt kaut ko varēsim…

Ja vajadzīgas papildus rokas vai balsis, dod ziņu.