Makoto Shinkai "your name." filmas premjera Anime Expo 2016

Anime-expo 2016 ir pagodināts veikt Makoto Shinkai “your name. filmas premjeru. Filma tiks rādīta 2016. gada augustā Japānas premjeras datumā.
Kā arī Makoto Shinkai piedalīsies Q&A panelī.
Makoto Shinkai ir populārs animācijas direktos, nākošais Mamoru Hosoda, sadarbojas ar Masayoshi Tanaka, personāžu dizainieri priekš “Anohana: The Flower We Saw That Day”. “your name.” – oriģināls sci-fi romantisks darbs, kurš manāmi atšķirās no pierastajiem šajā žanrā! Šīs ir jauns izaicinājums priekš Makoto Shinkai. Izaicinājums paņemt jauno augstumu animācijā un grafikā.

Sižets:
Taki ir parastais Japāņas, Tokijas skolnieks, kurš vienu rītu, pamostoties saprot, ka viņa ķermeni ir mainijies un viņš vairs neatrodās savā Tokijas istabā. Viņš ir meitene, kas atrodās Japānas ciematā. Tajā pašā laikā Mitsuha, parasta Japāņu meitene no laukiem palūdza dievu, lai viņa, nākošajā dzīvē, kļūtu par Tokijas skolēnu puisi, un no rīta pamostās vēlamajā ķermeni. Balstoties uz apkārti viņa identificē sevi, ka Taki. Jaunieši atgriežās savā ķermenī, kad aiziet gulēt. Tāds cikls atkārtojas dienu dienā. Lai komunicēt savā starpā viņi izmanto piezīmes un atmiņas. Kādu brīdī šīs stāsts pārvēršās par kaut ko romantisku. Toties šie jaunieši nezin kas aiz šī slēpjās… Nezināmam ir jābūt atklātam.

Pieteikties anime expo
Avots

1 Like
1 Like

Nu ko varu teikt - sižeta ziņā pagaidām nekā super orģināla nav, interesanta un sen aizmirsta ideja (vienu laiku ja nemaldos, samērā aktīvi nāca ārā anime, par “ķermeņa maiņu”. Varbūt ar tad būs negaidīts sižeta pavērsiens…

Par grafiku - pagaidām neko “Izaicinājums paņemt jauno augstumu animācijā un grafikā.” neredzās. Video lielākā daļa ir statiski kadri, kurus pēc idejas izlaizīt līdz 4K nelielai animatoru armijai nebūtu problēmu. Ekvivalenti var samazināt.

Tā animācija un grafons, kas tiek parādīts, nenoliedzami viņi izskatās lieliski, taču, neko tādu, kas liktu atkārt žokli pagaidām neredzu. Jūtās, ka līdzekļu pietiek (sponsoru reklāmai būt). Bet nu gaidīsim raudzīsim.

Makoto Shinkai sižeti parasti nebija tik super oriģināli. Vairāk jāskatās uz šo burvīgo bildi un vieglo romantiku. ;)

“oriģināls sci-fi romantisks darbs, kurš manāmi atšķirās no pierastajiem šajā žanrā!” Vienīgais, kā var izcelties, tas ir sižeta ziņā.

Ja runa ir par izcelšanos bildē - damit, nāksies jaunu kompi pirkt… a to grafonu var nepavilkt XD nu grūtu spriedelēt, kas sagaidāms, iznāks - redzēsim

personīgi, neko tādu negaidu no Makoto Shinkai, bet anime-expo mājaslāpā bija minēts tieši šīs.

lielāk par 4k pagaidām nav un šaubos ka viņi liks tev pašam, nabadziņam, renderot viņu bildes. Pieņēmu, ka par to viņi parūpēsies. :D

Makoto-sensei bilde kā vienmēr skaista. Viņa darbi bija vieni no pirmajiem, kurus skatījos, kad pirmo reizi atklāju anime. Viņš arī ir teju vienīgā personība, ko zinu anime industrijā, parasti man neinteresē, kas tur backendā to visu zīmē, režisē, utt, jo šova baudījumu tas neiespaido, bet Makoto Shinkai periodiski piegādā augstas kvalitātes skatāmo, ir vērts viņa darbiem sekot līdzi.

Pieņēmu, ka ieinteresēs arī Hayao Miyadzaki… oO

Tāpēc arī vārds “teju”. Miyazaki un Ghibli pārāk mainstream, lai nezinātu. :smiley: