Anime Watch Club - Your Name by Makoto Shinkai

Geeks, Weebs and Everyone Else!

We, Animeforums.lv, would like to invite you to Anime Movie Discussion Evening!

Anime community is flourishing in Riga and Latvian region, and all of the events usually are in Latvian language, therefore we would like to offer non-Latvain speaking community a chance to have a nice evening by discussing one Anime Movie (and have a geeky afterparty :D). How these events work:

  • You watch an Anime Movie, that we have announced;
  • You meet on scheduled event;
  • Discuss it and have fun!

Beforehand, on the first meeting, we would like you to watch - “Your Name.” by Makoto Shinkai.

The meeting will be held:

In Avotu Ezīts Miglā (Avotu iela 32a, Rīga)

13th April 2024

18:00 o`clock

If you have any questions, feel free to leave a comment!

See you there!

3 Likes

I…can’t be the only one who has not seen it right? Right???

1 Like

Es neesu redzējusi :sweat_smile:

1 Like

you gotta watch it !!!

Hei, tauta! Lūgums visiem kas var ieklikšķiniet šajās vietās, ka nāksiet vai domājat, lai saiets izkatītos seksīgāk no malas. :D

5 Likes

Vēlu izdošanos pirmajā mītiņā! Labprāt piedalītos, bet šaušu uz Gredzenu pavēlnieku filmu :sweat_smile:

Ceru uz nākamo!

1 Like

Mūs varēs īpaši labi atpazīt pateicoties @H_Hercogs plakātiem!

4 Likes

Jopcik bumbiņ…

2 Likes

un Daniēls vēl gribēja lai vienkārši tekstu “Anime watch club” izprintēju

un man jau te ir baigais piecgades plāns, ka katram pasākumam varētu citādāku plakātu, kipa, vizuāli iedvesmotu no tā par ko runās. tur ja akira būs tad tādu gritty, retrowave stilu, ja kkas no ghibli, tad tādu whimsical stīmpunku

Es sagatavošu kādus open-end jautājumus, ja nu pazūd doma, par ko runāt :D Tos ar izprintēšu

2 Likes

Ja varētu, es paprasītu saviem “Delfi” kolēģiem lai ieliek banerus portālā uz šo ar :rofl: Būtu jēdzīgāki nekā daži labi

3 Likes

Damn, nē nu prieks ka patīk, bet es šito relatīvi fiksi sametu power point kopā. Grafiskais dizaineris būtu ganaju labāku mantu sataisijis

1 Like

Kāda ir pašlaik atsaucība iekš’ Facebook event un MEETUP? Vai ir redzamas internacionālas sejas?

Meetup pagaidām tikai drusku kaut kas piesekoja grupai, no Facebook varētu būt atnāks kāds vietējais, ne no mūsējiem. Par internacionālām sejām, varbūt man privāti sanāks kādu pieaicināt.

Jāsaka Meetup ir dārgs. Diez vai ir jēga ilgtermiņā to ņemt. Bez atlaidēm 1 mēnesis tur maksā aptuveni 15€, 6 mēneši 60€. Pēc 6 mēnešiem redzēs vai tas ir tā vērts. :D

Ņemot vērā nekad neesmu dzirdējis par šo platformu, šaubos baigi kāds tur skatās

Tas ir gan slikti, gan labi. Esmu bijis uz dažiem pasākumiem, kuri tur konstanti savāc maksimālo kapacitāti. Kaut kāda mini cienītāju publika tur ir. Tā kā tur nav plašs piedāvājums, visi cilvēki kas tur iepeld redzēs mūsējos mītiņus. Feisītis salīdzinājumā ir piebāzts pilns ar pasākumiem. Neesmu mēģinājis, bet mierīgi arī varētu izrādīties, ka caur FB reklāmām viena cilvēka atvešana izmaksā dārgāk nekā tā Meetup aboniments.

Nevar Aniimeshop iedot 15 eiro lai viņi plakātu uz sienas uzliek :D

Tur būs ar īpašnieku jāpaklačo. Tā kā man nepieder neviens veikals, es tā ar pārliecību nezinu kādu savstarpēji izdevīgu piedāvājumu es varētu izteikt. Man jau labu laiku atpakaļ @DiviViens svieda ideju, ka būtu stilīgi, ja mēs dabūtu iekš kādas vietas skrejlapiņas. Visi baigi labie plāni, taču parasti šie piedāvājumi ir super izdevīgi mums un teju vai labdarība no iestādes puses. :D

1 Like

Var to pasniegt viņiem kā ja būs lielāks komuuns vairāk pie viņiem iepirksies :D