Mafii-Chan's Saka: ,,Čau! ^^''

Nu sveika! Cerams, ka vēl viens spamotājs čatā parādīsies, jo uzreiz ir jautrāk :smiley: Uzreiz saku, uzmanies no m1raz jeb mirāžas, jo viņš šajā vietā jau par tumšo tēlu vairāk paliek :smiley:
Man šodgad arī bija pirmais kaut kāda veida cons, šī foruma biedri kaut kā tomēr mani piespieda aiziet :smiley:

Ja iegooglē, var atrast visu, bet iedošu ko specifisku. :3 ------> http://5umm3rzoom.deviantart.com/

Paldies par tik jauku uzņemšanu, man tas ļoti daudz nozime. :3

Kolosāli. :3 Iesaku turpināt doties uz Coniem, ir tā verts! :3 Par Mirāžu, pamanīju…Bet cilvēks jau nav vainīgs :D Nūū, es cenšos būt aktīva, nāku ar blīkški :3 Kur sākt spamot? Norādes? :D :D :smiley: Es parasti visur esmu tās saulainais tēls. vienmer laimigs un kinda airhead :D Kā Ibuki Fuko no ‘‘Clannad’’

Vari droši sākt ar “ko mēs esam noskatījušies…”, beztēmu vai vēl pameklēt kādu diskusiju tēmu vai fandomu (vai arī droši izveidot savu). :smiley:

[quote=“Mafii, post:1, topic:429”]Čauu visiem, te Mafii-Chan, jeb Sintija F. No Liepājas, pēc rakstīšanas veida var uzminēt, cik man gadi…Man ir 17 gadi, jau kopš 31.Maija? Esmu vidusskolas skolniece, ar Vidēja tipa atzīmēm, nesmu īpāši populāra, nekas īpāš, bet ļoti pozitīvs cilvēks?
[/quote]
Tu mūms jautā? :smiley:

Aizver pāķi, lāpstausis :D

Tas ir ar zemtekstu, jo es pati par sevi nevaru spriest. :3

Kurš tad par tevi spriedīs? :blush:

Zini ko? Labāk lai neviens nespriež. :3
Viedokļi tik pat daudz cik cilvēki :]
Galvenā jau tā pamata ideja.

huehuehuehuehue… :D

Vismaz kādam ir jautri. >__>

Pasaki to šiem čaliem. :D

Neko jautru vairs neredzu. =.=

Vismaz to, ka apgalvojums ir kategoriski aplams ?)))

Tas ir fakts…Un tas bija teiciens. >__< I fucked up didn’t I? :smiley:

Fakts ir pierādīts apgalvojums, bet šīs apgalvojums ir aplams… :blush:

Sajauci bildi, tie divkājainie pārāk individuāli.
https://www.middleeastmonitor.com/images/article_images/middle-east/drone-firing-missile.jpg

arma?

Piespied mani :stuck_out_tongue: :smiley:

Kāda tev vēl arma. Šis taustāms aparāts.