Mafii-Chan's Saka: ,,Čau! ^^''

Hello, visiem…Es tiko ierados. >> Man DiviViens, ieteica pievienoties sasveicināšanās kompānijai!
Sveiki visiem, te Mafii-Chan, jeb Sintija F. No Liepājas. Man ir 17 gadi, jau kopš 31.Maija. Esmu vidusskolas skolniece, ar Vidēja tipa atzīmēm, neesmu īpaši populāra, it ka esmu pozitīvs cilvēks? Es spēlēju Vijoli, mazā folkloras pulciņā. Mans mīļākais skaitlis ir 5. Pamatā atrodos, mājās bet es neesmu mājās sēdētājs, vienkārši nespēju atrast pareizos iemeslus iziet lauka. Īsāk sakot lielāko dienas daļu atrodos pie datora, spēlējot @Steam spēles, un runājot ar virtuālajiem draugiem! Saku uzreiz, es nekad neesmu izbraukusi no Valsts, un nezināma iemesla dēļ cilvēki esot ļoti pārsteigti par to…Interesanti kāpēc? Jūs jau visticamāk sākāt kaut ko sliktu domāt. >
> Bet, viss nemaz nav tik slikti… :smiley: Vel varu minēt, ka mīlu Angļu valodu, tas varētu būt dīvaini, bet man patīk runāt angliski. Kamēr virtuāli izklaidējos atradu vienu mākslinieci kas zīmēja manu varoni ‘’Mafii’ ’Viņas segvārds ir 5umm3r, viņa zīme animes stilā, uz zīmējamā planšeta. Šī jauka dāma mani arī pierunāja šogad doties uz ‘‘UNICON’’ Kur nokļūt man bija sarežģīti ,bet tiku tik un tā…Labākā diena manā dzīve. Šoziem atkal plānoju turp doties,’’ Unicon’’ bija mans Pirmais Con kuru nekad neaizmirsīšu!.
Mazliet par Mani un Anime!!
Animi, sāku skatīties kad man bija, 13 gadi? Skola iedzina baigā depresijā, kā jau teicu neesmu nekas īpašs, un mēs ar labāko draudzeni skatījāmies pirms skolas ‘’Huntik’’, kas nav, vai ir anime veidojums? Vel tagad īsti nezinu, jebkurā gadījumā, tai paša dienā pēc skolas, es viņai teicu: ‘‘Gribi skatīties animi?’’ Kā jau teicu pie datora atrodos vairāk, nekā mana draudzenē, līdz ar to viņa vaicāja: ‘‘kas tas tāds?’’ Es viņai cik vien varēju paskaidroju un mēs sākām ar Death Note…Protams pirms tam mēs zinājām par ‘’Pokemon’’ un ‘’Yugioh’’, bet nekad neaizdomājāmies ,ka tas varētu būt kaut kas īpašs , kaut kas labāks, vesela pasaule. Un te nu aizgāja, mana mīlestība pret Animi. Mans personiskais Animes skaits ir pie 180, cenšos pārāk bieži neskatīties un pavadīt laiku ar draugiem. Līdz ar to spēles un Anime ir vienā līmeni man. Mīļākais varonis ir Izumi Konata no ‘‘Lucky Star’’, jo meitene ļoti atgādina mani. Mīļākā anime, līdz šim tā pa īstam nav izlemta, protams esmu daudzas pārskatījusies pat 8x, bet mīļāko nav. Favorītos esmu ielikusi ‘‘No Game, No Life’’, jo patīk zīmēšanas stils un stāsts ir ļoti, ļoti interesants, manai gaumei.
Es beigu beigās rakstīju bezjēgā, un pirmais, kas galvā ieleca…Stāsts ir vel garāks, Bet to līdz citai reizei.
Paldies par Uzmanību :3

Atkal jālasa… :fearful:

Aww,piedod v_v

Pēc trenniņa izlasīšu… ja dzīvs palikšu… :smiley:

Gaidīšu :smiley: Lūdzu atgriezies dzīvs :smiley:

Sveicināta mūsu draudzīgajā pulciņā! :raised_hands: Ik pa laikam šeit ieskriet kāda meitene, bet visas diezgan ātri nozūd pavisam vai vismaz reizi mēnesī šeit ieskrien, ceru, ka uzkavēsies šeit ilgāk. :smiley:

Nav nekas neparasts, es pats vien esmu bijis Igaunijā un tāpat tajā reizē tikai netālu no robežas pasēdējām. :D

Vai ir kāda saite, kur atrast tevis minēto mākslinieci?

Nu sveika! Cerams, ka vēl viens spamotājs čatā parādīsies, jo uzreiz ir jautrāk :smiley: Uzreiz saku, uzmanies no m1raz jeb mirāžas, jo viņš šajā vietā jau par tumšo tēlu vairāk paliek :smiley:
Man šodgad arī bija pirmais kaut kāda veida cons, šī foruma biedri kaut kā tomēr mani piespieda aiziet :smiley:

Ja iegooglē, var atrast visu, bet iedošu ko specifisku. :3 ------> http://5umm3rzoom.deviantart.com/

Paldies par tik jauku uzņemšanu, man tas ļoti daudz nozime. :3

Kolosāli. :3 Iesaku turpināt doties uz Coniem, ir tā verts! :3 Par Mirāžu, pamanīju…Bet cilvēks jau nav vainīgs :D Nūū, es cenšos būt aktīva, nāku ar blīkški :3 Kur sākt spamot? Norādes? :D :D :smiley: Es parasti visur esmu tās saulainais tēls. vienmer laimigs un kinda airhead :D Kā Ibuki Fuko no ‘‘Clannad’’

Vari droši sākt ar “ko mēs esam noskatījušies…”, beztēmu vai vēl pameklēt kādu diskusiju tēmu vai fandomu (vai arī droši izveidot savu). :smiley:

[quote=“Mafii, post:1, topic:429”]Čauu visiem, te Mafii-Chan, jeb Sintija F. No Liepājas, pēc rakstīšanas veida var uzminēt, cik man gadi…Man ir 17 gadi, jau kopš 31.Maija? Esmu vidusskolas skolniece, ar Vidēja tipa atzīmēm, nesmu īpāši populāra, nekas īpāš, bet ļoti pozitīvs cilvēks?
[/quote]
Tu mūms jautā? :smiley:

Aizver pāķi, lāpstausis :D

Tas ir ar zemtekstu, jo es pati par sevi nevaru spriest. :3

Kurš tad par tevi spriedīs? :blush:

Zini ko? Labāk lai neviens nespriež. :3
Viedokļi tik pat daudz cik cilvēki :]
Galvenā jau tā pamata ideja.

huehuehuehuehue… :D

Vismaz kādam ir jautri. >__>

Pasaki to šiem čaliem. :D

Neko jautru vairs neredzu. =.=

Vismaz to, ka apgalvojums ir kategoriski aplams ?)))