Lielo saietu idejas - vasara 2019

vajaga kādu kopistisku pasākumu! es jau biju ļoti sapriecājusies par braucienu uz stokholmu, bet rekā sanāca. varbūt varam sadomāt ko citu?

1 Like

Šodestdien Hypertown :D būs pietiekami mazs?

Vai tad viņš nepārcēlās uz vēlākiem datumiem?

Bet nu jā, kaut ko vajadzētu uzrīkot.

Varam un izdomāsim.

Viena no aktivitātēm kas mums pieejama ir lāzertags. Pagājušo reiz it kā visiem bija pozitīvas emocijas par to.
Kā arī vēl neizpētītas ir citu spēļu iespējas, kaut kādu braucamrīku nomas iespējas utt.

Ja runa iet par kādu lielāku un tālāk braucienu, būtu jāizdomā kāds labs galamērķis tam.

Rēzekne? :DDD
Būtu variants, tik pašam nav ne jausmas, kad tur būtu brīvs, lai atvilktos.

1 Like

Tad jau jāmēģina uz to kandžas tecināšanai laiku XD

3 Likes

man tieši gribas kaut kādu zaļu zālīti, svaigu gaisu ;3

Piekrītu. Tad vēl varētu sacept gaļas un tā tālāk.

1 Like

Jā! Tik jātiek skaidrībā ar laikiem.

@Jua @Chise Gatavojieties, mēs nākam.


Tur šmakovka cauru gadu tek. :D Ja ne svaiga, tad no pudeles.

6 Likes

@Onii_chan cik nopratu būtu ieinteresēts aizbraukt sēņot un pie reizes kādu ērci noķert.

1 Like

Kādas emocijas ar paintball un airsoft ?
8acGIeFnqLA7S

Tas lielā mērā atkarīgs no cenas. Skolēn-studenti visbiežāk nav gatavi daudz maksāt par izklaidi.

Pēdējo reizi kad lasiju visus orgānus nevajag lai dzīvotu.

Orgānu trūkums pasliktina alkohola caurlaidību, tā ar nav aršana.

Apmēram tāda pati cena.(ja tas ir kopā ar visu vajadzīgo inventāru) Ja atmiņa neviļ, par lāzertagu mēs maksājām varbūt par daži EUR mazāk.

Gribi ieflexot ar karavīra skilu? :D

Būšu godīgs mani izmeta no turnīra dēl to ka tas ir amatieru turnīrs, tad labs jautājums kas es skaitos -_-

1 Like

It’s summer so the obvious activity to partake in is of course, the beach and the sea.

4 Likes

Right? Gribas eksistēt ūdenī, bet nezinu, vai ir pietiekami silti šādam priekam.