Vasara 2023. saietu, braucienu, pasākumu idejas!

Vasara ir klāt un tā ir pilna ar iespējām! Jautājums tik kādām iespējām.

Vai tev ir kādas aktiviātes ideja vai priekšlikums? Varbūt ir ideja, bet kaut kas traucē to realizēt? Droši padalies, lai to varētu realizēt dzīvē.

2 Likes

Esmu par to roadtrip ideju. Latgalē vispār nav būts

Other than that, es hz. Pats pa nedēļas nogalēm bušu aizņemts ( lasīt kā " Vecāki izspiedīs katru brīvo brīdī kad neesmu Rīgā un liks pie dārza darbiem" )

Pludmales pasākumi ir pārāk čakarīgi, un cik skatījos jau ir mēģināts bet bez baigiem panākumiem. Laivu brauciens var potenciāli aiziet ļoti greizi. Jāņus pārsvarā katrs svin savos laukos. Iespējami varētu kādu airsoft maču uzorganizēt

2 Likes

Brauciens uz Latgali vai citu virzienu. Vilciens un cits sabiedriskais.
Var ķipa ar teltīm. Aka gandrīz vai pārgājiens.
Ja pa lēto.

Var ar auto. Vidēji no deguna būtu ap 30_40 eur, varbut pat mazāk. Ja uz 5-6cilv.
Idk.

Protams jā, itka ir sava ierobežojumi, tai pat laikā nav…

4 Likes

Jau iepriekš čamdot ideju, esmu pieteicies šoferēt. Ja sanāk pilns auto, tad degvielā 2€ uz 100km no braucēja.

Praksē divu dienu kurzemes brauciens sanāca +/- 600km

4 Likes

Piepildīt divus auto pilnībā ir ļoti optimistiska domāšana, bet 4+4 izklausās pēc labi pavadīta laika.

3 Likes

Mēs momentāli piepildītu vienu autiņu. Otru autiņu gan jau arī, ja viss labi izplānots un sanāk iekļauties labā cenā(lai arī kāda tā būtu).

Braucieni ir super ideja, te tik mums jāsaprot kādā budžetā būtu jāiekļaujas. 0 EUR budžetu kaut kur grūti braukt. :D

1 Like


Iespēju ir daudz, bet laikam jau pašā sākumā jādefinē, cik katrs ir noskaņots laiku pavadīt:

  • Mašīnā
  • Staigājot
  • Urbānos apskates objektos/muzejos
  • Kempingā/teltīs/apmetnēs
0 voters

Laikam vēl svarīgāks faktors. Laiks

  • Viena diena
  • Divas dienas
  • Trīs dienas
0 voters

Kas tev par mašīnu, ja 150€ degvielā aizies? Es ar savu 2.7 izbraukāju pus latviju un mājās ar trešdaļu bākas vēl atbraucu. :smile:

Es gan esmu ar mieru visur, kā dabas takās tā muzejos būt

2 Likes

Man galvenais, ka nav ar teltīm pasākums

1 Like

Ģima gan jau skaita variantu, kurā mums nav bezmaksas mašīnas sponsora un ir jānomā.

1 Like

Es ar. Ja nu kas, tava gadijuma riteņi jau eksistē. :grin:

Varu tik piedāvāt tripam ideju ar savu ikgadējo tradīciju:
Festivāls Saldus Saule 28.-29.jūlijs. :metal:

Es ta ar draugiem toč jau braucu, varbūt kāds vēl vēlas piebiedroties.
Biļete 18 eur un nakšņošana telšu pilsētiņā.
Var tikt arī ar autobusu, bet nu, ja teltis utt līdzi jāstiepj, ta jau protams labākais variants ir auto ;)

saldussaule(.)lv

4 Likes

What, grupa, ko man legit Youtube ieteica pirms dienas or so un par kuras eksistenci es pirms tam nezināju? Algoritms jau nākotni sācis paredzēt

2 Likes

yaas, man jau biļete ir, huhu, tā kā es toč būšu! :kawaii_potato:

man liekas, ka varētu būt forša vieta: StarSpace - Observatorija
3407-e1664887445152
tur varētu kaut kur iet gājienā, tad tikt pie zvaignzēm un nez kaut kur gaņau blakus varbūt var atrast kur noparkoties ;D

vai arī šeit: Lielzeltiņu observatorija - Visit Talsi


as they say “pēc zvaigžņu novērojumiem ir iespējams atpūsties mūsu viesu namā.”

vēl man liekas feini būtu pārgājiens kaut kur gar jūru vai upi.
te tāda forša vieta Miķeļtornis, tur ir kempings arī: https://mikelbaka.lv/
13_posms_miķeļtornis_sīkrags_nenopirkta_danga

8 Likes

Ar tām observatorijām var būt baigi lielais hit or mis. Mākoņainā laikā neko neredzēs. Bet nu ja paveicas, augusta beigās, tad kad parasti ir zvaigžņu lietus sezona, varētu būt ļoti forši

6 Likes

Protams, vienmēr izskatu slikto variantu :joy:. Tai pat laikā, ja piemēram @Kristianux saka ok braucam, ielejam viņam bendžu un uzsaucam NA drink ;D lieta cepurē! Tai pat laikā, ja salasās cilvēku bariņš pat uz diviem auto, vienalga - jāmeklē otrs auto. Sponsors vai nomas - vienalga. Tas ir jādara.

Un šeit ir atbildepar otru sponsoru ;D
Tai pat laikā - vecs Kadiljaks mierīgi varēs norīt. ;D

Ne nu tīri teoretiski, ja salienam uz a/m varam vispār paraut braucienu riņķī pa novadu/rajonu. Kā variants.

Tehniski var jau dabūt kādu viesu māju. Pat par normālām cenām. Bet tad jādara laicīgi, uz SS pieņemu viss apriņķis būs tukšajā vai mega dārgi.

3 Likes

TELTIS! TELTIS! TELTIS!

LETS GO TO THE NATURE BOIZZZZZ!!!

5 Likes

Nafig vispār teltis?!
Bez tām, uz zāles un zariem. Medīsim mežonīgu medījumu! Kursim uguni no zariņu trīšanas.
Un dzīvosim kaili, gluži kā mūsu sendienu priekšteči!
Saplūdīsim ar dabu vienā veidolā!

3 Likes