Lielo saietu idejas - vasara 2019

kapec mes vnk nevaram savaakties random maajaa un nodzert sejas
ja man butu jaizvelas spelet bowlingu ar weebiem vai kapaat ar weebiem es protams izvelesos to otro variantu

3 Likes

Tā par dzērāju var kļūt.

2 Likes

Tā vajag :smiley: @Menestrels

Jo mums ir standarti. Zemi, bet ir.

2 Likes

Anyway, Rēzekne varētu būt variants tikai tad, ja man augusta beigās iedos atvaļinājumu, which is up for debate. Neko negribu sasolīt, bet, ja būs iespēja, saukšu ciemos.

1 Like

The good old beach episode :smirk:

3 Likes

Domāju, ka jūnijā slēgtās ūdenstilpnēs būs pietiekami silts ūdens

Jūra nav slēgta ūdenstilpne though

juuras suukaa
par daudz chubaku un auksts udens
pie kaada ezerinja butu so nice uzmest mangali iegaazt pilnu blodu ar sashlikiem un tad pieliet seju un tad beigaas parunaat par animi

4 Likes

Es biju domājis kādu ezeru ;)

1 Like

loti atbalstu tadu ideju

veri nais, tikai kurā LV vietā mēs to varētu organizēt?

1 Like

I like your style @Jugerts :smiley:

1 Like

Grūti piekrist. Dzīvoju netālu no jūras un esu tur vairākkārtīgi peldējies. Ar temperatūru tur ir kā nu kurā gadā. Ir vēsāki laiki un ir siltāki laiki. Ezeri, protams, būs siltāk. Man netālu te ir karjers, kur arī ik pa laikam eju peldēt. Tur parasti vienmēr ir silts tā kā ir norobežota ūdens tiplne.

1 Like

Georgijs ir Aquarman confirmed

4 Likes

Ah yes, pagājšpiektdien es piedāvāju braucienu uz manu galu (Brocēni), pirti un ezermalu. Vismaz Lācis un Haachiko bija ieinteresēti.

Vēl joprojām neesmu gan uzzinājusi par cenu grupai uz vienu nakti :D

Pros: autobuss no un uz Rīgu iet ik pēc stundas, iespējams palikt turpat pa nakti (varbūt tur ir pat gultas :thinking: ? Neesmu droša, sen nav būts) $priekšrocība1, $priekšrocība2
Cons: tas ir tālu no Rīgas un ar autobusu jābrauc, ak nē

4 Likes

Neesmu ta bijis… buti ar mieru aizlaistx

Esmu down

Vareetu arii mashinai aizmuguri ar weebiem piegruuzt lai jums ar autobusu nav jabrauc bet iisti ertaak nau jo masina skala, kondishka nau un es braucu ka lunis

2 Likes

Paga ,atverti logi visu atrisina

Nedrīkst tev braukt, jo būs ar mani jakapā

1 Like