Lielo saietu idejas - vasara 2019

es māku apvienot :- )

1 Like

Tikai tad ja tev vtec!!

Un darīsi šādi

2 Likes

Kad atgriezīšos LV esmu gatava visa tipa braucieniem un piedzīvojumiem. Man ir arī auto, so ja jūlijā vajag kādam šoferīti vai labu pudeles brāli, pm me ;)

Sākšu ar to, ka pašlaik vēl tikai notiek pārrunas par cenām :D BET:

Tie, kas būtu Par Brocēnu pirtsnamiņa braucienu, kādi datumi būtu visizdevīgākie, labākie? (pieņemot, ka nedēļas nogales sestdiena-svētdiena, jo es darbā vēl nevaru atvaļinājumu paņemt :D)

piezīmes: gultu gan tur nav, tā kā katram būtu gan pašam par guļamo jādomā (izmisušākiem mierinājums, ka manas mājas ir nieka ~6km attālumā, stundiņas pusotras gājiens cauri mežam :D)

Kur tas atrodas? google koordinātas. Jēziņ, ja es pati nebūtu personīgi tur no loga rosolu skrāpējusi nost, es nebūtu pārliecināta par to, vai šī vieta vispār eksistē :D neiespējami atrast internetā kko.

papildus Brocēnu aktivitātes: netālu (bet ne ļoti tuvu) no pirtsēkas ir pludmale ar volejbola tīkliem! Basketbola groziem! gandrīz blakus pirtsēkai ir meža pastaigu vieta! ļoti aizraujoši. veikali arī ir vairāki, dažādām gaumēm. un, protams, turpat netālu ir saldus, tikai pāri ezeram :D

kā jau minēju, Rīga>Brocēni var nokļūt pusotras h laikā, ik pēc stundas, divām, tāpat arī otrādi. Parasti ar busiem Rīga-Liepāja vai pa tiešo Rīga-Saldus. Brīdinu gan ņemt autobusu, kas tur dodas caur Jelgavu ir nāvējoši, tas pievieno vismaz stundu ceļam.


bet jā, īpašnieks vēlas zināt, aptuveni cik cilvēku tur varētu būt un uz kādiem datumiem (Datums gan svarīgāks par cilvēku skaitu :D).

  • es gribu braukt un es iekomentēšu datumus, kurus gribu!
  • Interesētu, ja būtu saprātīga cena
  • Nē plds
  • Esmu edgy cilvēks, kam šis neinteresētu bet es negribu iekļauties sabiedrībā un spiest ‘normīšu’ atbildes

0 voters

2 Likes

es esmu down jebkurai nedeeljas nogalei, kautvai nakamai, jo sola atkal labo karstumu, bet shaubos ka te notiks pietiekami aatra stumdiishana lai sariikotu visu tik aatri
kaa realistisku variantu mby var 21-23 juuniju ja uz taadu datumu spots jau nau aizsists prieksh ilgajiem jaanjotaajiem
ja arii tas neder tad dodiet man ludzu julija saakumu vismaz ta lai es nenomirstu no gaidiishanas
man galvenais lai te nekas nevaaraas pus gadu un tad notiek lielais uzmetiens kaa brauciens ar kugi

1 Like

Mans negrib dzert 5 dienas pēc kārtas, pat weebs var tā aknu pakāst

labāk tad jau jūlija sākumā

1 Like

visticamāk rīt dabūšu cenu, un tad laikam uztaisīšu pollu par Datumiem.

arī man patīk šie datumi :D tas būtu 2019-07-05T21:00:00Z2019-07-06T21:00:00Z.

Man der vairums nedēļu nogaļu.

man ari der jebkura nedelas nogale ja vien @DiviViens neizdoma peksni kartejo reizi nomirt ka vins parasti pirms visiem pasakumiem dara ;(

1 Like

Rude, neesmu vainigs

1 Like

es zinu man vienkarsi sap sirds ok

Esmu par jūlija vidu sestdienas, svētdienas. Plus, 1h attālumā ir meža māja, kur var sagulēt kādi 10-15 cilvēki. Tur ir arī pirts. + Bez maksas :D Bet līdz tuvakajai pilsētai ar mašīnu 15 min.

Jūlijā atkāl kapāšu dienas maiņas, kur sestdienā nebūs jābliež. So, yeah, jūlijs.

Ok, pirts ir visu vasaru aizņemta :D Diemžēl tad es atceļu savu piedāvājumu.

Bet, ja nākošvasar kādu tas joprojām interesēs: 100 eur/dienā un 7iem cilvēkiem tur būtu arī gultas naktij, kas būtu papildus 30€.

Kad uz lāzertagu???

tikai ne saja briesmigaja laika

1 Like

Man gan šķiet, ka šādā laikā ir jābauda daba. Var paķert teltis un pie kādas upes vai ezera atpūsties. Ap ugunskuru vakarā padalīties ar savām mīļākajām krīpīpastām. Boom! Vakars izdevies. :joy:

3 Likes

Ir 2020 gads un mums ir bezlimita iespējas priekš raidijumiem, filmām un spēlēm, bet nav nekas ko skatīties vai spēlēt.
giphy
*thunder.mp3

1 Like

Nezinu, cik liels saiets šis skaitītos, bet piektdien, 14.jūnijā,man ir dzimšanas diena. Ienāca prātā doma, ka būtu fun uzrīkot pikniku kaut kur parkā. Es atnestu torti un vēl citu barību, visi pārējie also kādu groziņu varētu atvilkt.

3 Likes

Es varu būt (un būšu! :D) pēc pieciem! Ja… ja tad der…

1 Like