Latviešu FanDub teorija aizgājušie laiki #4 - Čiepēja Arrietti [divas balsis]

vk.com/video_ext.php?oid=212393992&id=171635538&hash=c0534d0ef24d96db&hd=2

vk.com/video_ext.php?oid=212393992&id=171635545&hash=f1d1ebb22c73c209&hd=2

Šis bija mūsu triumfālais darbs, pie tā bija likusi savu roku visa 3 cilvēku grupa. Ļoti patīkams jaunievedums - Annas balss. Tas jūtami atdzīvināja ierakstu. Savādāk mēs ar Mirāžu jau gandrīz sākām vilkt lozes, kurš būs kurš… :smiley:

3 Likes

Domājams vajadzētu pasekot modei un uzstaisīt “remeiku”. Kāpēc gan ne!? Es būtu gatavs iesaistīties ^^

1 Like

Tas ir izdarāms, bet būtu masīvs darbs. Sākot ar 600 rindiņām teksta. Man ir kaudze ar dažādiem filmu tulkojumiem, daži iespējams nav nemaz redzējuši dienas gaismu. Ir no kā izvēlēties.

Neviens darbs, nav viegls, par citiem tu vnk sanem naudu, bet par citiem dveseles gandarijumu.

Nevaru sūdzēties par dvēseles darbu trūkumu. Šobrīd šāda plānā lielākais caurums ir skaistā dzimuma trūkums.

Meetupā es redzēju visai daudz meitenes. @mynameisdarkness negribi pamēğināt? Mic, aparatūru un vietu, kur nebūs skaļu radu iedosim. (Tās netrūkst) XD

Tādā gadījumā visiem jāieraksta vienuviet.

tad ar vienā vakarā izdarāms :wink:

Ja tā ir īsfilma.

Isfilma ir izdarama, tacu pilns metrs… divas duenas, ar nosacijumu, ka viss ir sagatavots.

Kur es tagad tieku ievilkta? :smile:
Bet hmm, ja kāds grib ar mani noņemties un iemācīt ar to visu apieties, kas un kā, tad īstenībā man nebūtu grūti izpalīdzēt vai vismaz pamēģināt. ^^
Tikai nezinu vai mana balss kam tādam atbilstu. :sweat_smile:

Nu ko, mēs to tiešām darīsim.

Tātad no manis teksts un balss.
No @Kadiljaks montāža. Un balss?
No @m1raz ieraksta vieta.
No @mynameisdarkness balss.

Tu spēj runāt, tu esi gana kvalificēta priekš šī te. :grin:

Ja kāds spēj runāt, tad viņš ir kvalificēts. Okey. :smile:

Nezinu ko teikt…gribējas izteikties kurš ir ierosinātājs un tad atcerējos.

Pec idejas varu davat savu balsi un montāža… neesmu eksperts protams… bet varam meğinat…

Protams, ja sanaks saorganuzet vienu vietu, taas butu labi, nebutu manama atšķirįba trokšņos un skaņas kvalitātē.

Welp, vajadzēs padzīt vienu cilvēku tusēt garu vakaru un var pie manis. XD