[LV Mini Dub] Daily Lives of High School Boys - 01

#[LV Mini Dub] Daily Lives of High School Boys - 01
vk.com/video_ext.php?oid=212393992&id=171758686&hash=1572f0692b3d672d&hd=2

Fragments no Daily Lives of High School Boys pirmās epizodes. Grūti gāja, bet tomēr beigās ieskaņojām.
Paldies @Julia, @Kadiljaks un @Hooots_Senpai par darbu!

Šis ieskaņojums ir idejiskais turpinājums meiteņu mini ieskaņojumam: Latviešu FanDub teorija #1

10 Likes

hahaaa, labs darbiņš :smiley: Prieks skatīties kad kaads ir ieguldijis savas dotības pareizajā virziena :smiley:
Anime biju iesācis, bet noteikti noskatīsos līdz galam.
Uzlabojāt garīgo uz 100 % :smiley: Paldies

aaah cik patīkami dzirdēt, ka kādam arī patīk. Tiešām nevarētu teikt, ka bija gājis gludi, bet galu galā visu veiksmīgi pabeidzām =]
…turpinājums meiteņu mini ieskaņojumiem - bija divi fragmenti, tagad kopā ir trīs - http://vk.com/videos212393992?section=album_51315381

3 Likes

Tik smieklīgi. :smiley: Hoots tik ideali izklausas :heart:

2 Likes

jā, man māsa arī pateica, ka Elvis vislabāk izklausījās ^^

1 Like

nu vienam cilvēkam tur balss ir radīta priekš ieskaņošanas. :smiley: Tikai nezinu kuram :smiley: :smiley: gan jau hoots.

Es riktīgi ierēcu par 6. epizodi:D Dēlis, kefs omg… Vajag vel. :smiley: VAJAG. @jua huligāne, visi sīči no 1 lidz 4 klasei apvienojās lai gāztu viņu. xDD Recu par šito un par to kešu ko deva. xD

1 Like

Hooots ieskaņoja puisi ar melniem matiem
Daniels - puisi ar brillēm
Dmitrijs (Kadiljaks) - puisi ar blondiem matiem

Nu tādā gadījumā daniels un hooots :smiley:

1 Like

mēs nākamo domājam ņemt 7 epizodi (meiteņu fragments pašās beigās). Par puiša nākamo fragmentu vēl neesam vienojušies, tā kā vari izteikt ieteikumus :slight_smile:

1 Like

Es nedomāju, ka jums arī vajadzētu ieciklēties tikai uz vienu šovu. Domāju, ka ir arī citi fragmenti no citiem anime, kur kaut kas sanāktu

2 Likes

Piekrītu, būtu forši arī ja taisītu citu šovus ar, zinu ka diezgan daudz darba jāiegulda, bet gan jau to vērts. :smile:

1 Like

jā, citus arī ņemsim (cik man zināms). Pieci fragmenti no vienas anime ir labs skaits testam. Lai paskatītos un salīdzinātu pieprasījumu un tad attiecīgi pieprasījumam turpinātu dubošanu.

kādu pc programu izmantoji video montēšana

Te taču nav montēšanas… -_-"

1 Like

drusku sajaucu domaju audio

Ja viņš joprojam pēc vecās metodes strādā, tad tā ir Adobe Audition :smiley:

1 Like

Mani nosaukt par huligāni :smiley: Pa muti gribi? :smiley:

1 Like

wow, wow, chill,man negribas pazaudet visus zobus. :smiley:

1 Like

Vispār bezkauņa, mani par huligāni nosaukt :smiley: It kā es tev būtu kādreiz draudējusi :smiley:

1 Like