Labrīt/labdien/labvakar. .. :]

Tagad Eat me, Drink me un The Pale Emperor, un kāds patīk tev? :wink:

Well esi sveicinata :slight_smile:

1 Like

Sup!

1 Like

oh hello, hello, es te parasti esmu tas creeps, kurš īsti neko neraksta, bet visu lasa, taču liecies cool af, vismaz pēc tā, kā sevi esi pasniegusi, tāpēc man vajadzēja izlīst no tumsas un kaut ko šeit piebilst. :smiley:

3 Likes

Tiešām? haha. Vai Free! var vispar klasificēt par yaoi kad “Yuri!!! on Ice” eksistē? :rofl:
Nezinu kāpēc bet patīk :joy:
vai tu zini 50% off? :rofl::rofl: (Octopimp youtubā)

1 Like

Paldies!! :heart_eyes::heart_eyes:

Zupa.

2 Likes

uu~ cool
yes. death note ir labs ^^

1 Like

can i join? :'D
man arī patīk black butler ^^

2 Likes

Es atradu savu ideālu antimatēriju :smiley:

1 Like

Tokijas Niikulis un Gumijas Noris veel daudz maz skataami.

Black butler ir mana iecienītākā anime :heart_eyes: let’s be friends :grinning:

1 Like

Šito nesapratu.

TG ir pārak liels teen drama, priekš manis =.="
Love Live! (ņēmot vērā, ka esmu redzējis, AKB0048, uzskatu par lētu mēģinājumu pacelt nedaudz naudas, jo bija Hipe vilnis.)
Par gejveidigiem puišiem viss skaidrs. xD
Butlers, principā, ir daži detektiva momenti, kas ir skatavi, bet tas, cik ļoti viņi izkropļo Viktoriāno angliju, bojā visu.
Kāpēc cilvēkiem patik Noragami, es joprojam nesapratu… Viens no primitivakajiem kliešeju anime par cikvēkiem ar superspējām, kur ne visums tiek izskaidrots, ne personāži izstrādāti… o.O
DN&DP nav pretenziju.

Tokyo Ghoul manga man patīka, bet anime :unamused:
Love Live!..ehh, it’s pretty cute ngl
:rofl: :rofl: :rofl: judge me

Dievs tiesās, es organizēšu tikšanas. ;D

3 Likes

:rofl::rofl::rofl:

Noragami

Man visvairāk patīk Antichrist superstar. Jaunākais materiāls arī ir ok. Es vairāk smagākas lietas klausos.

1 Like

cilvēki ar superspējām? ko? … tie ir Dievi, pārdabiskas būtnes, pārdabiskais, MAGIC utt … kādas superspējas xd? … viss ir jēdzīgi saprotams, tēli un stāsts interesants, vizuāli un audio ziņā superīgi, action nice, komēdija nice, nemitīgā drāma man ir ok citiem tik varētu būt meh, galvenais stāsts gan uz priekšu neiet, laikam tāpēc, ka manga ir gara un ir vēl daudz ko adaptēt.

1 Like

#UwU

1 Like