Labrīt/labdien/labvakar. .. :]

Sveiki, mani sauc Aleksandra. Dzīvoju Rīgā. Tagad jau mācos 11. klasē…pēc tam ir doma mācīties LU…Anime sāku skatīties pirms ~5 gadus atpakaļ. Esmu antisociāla, pilnīgais sociopāts :] (bet online is OK)
Man patīk
Kuroshitsuji, Haikyuu!!, Free!, Love Live!, Tokyo Ghoul, Death Note, Noragami, Yuri on Ice, Death Parade…visvairāk patīk Kuroshitsuji manga.
Datorspēles (Horror)
Grāmatas (J. D. Salinger, Charles Bukowski, Oscar Wilde, utt…)
Mitoloģija
MBTI (Maeres Brigsas tipu indikators)
Mūzika (Marilyn Manson, David Bowie, Bauhaus, Kpop(BTS, I.O.I, TWICE, BLACKPINK utt), Jrock, The Gazette)
Valodas…
Latīņu valodu sāku apgūt 3 gadu vecumā…bet neko nezinu x]
Macos spāņu valodu jau 5-6 g. un arī mācos korejiešu valodu (bet šo ļoti slikti zinu), arī jau 3 gadu macos japāņu valodu
100%zinu angļu valodu(arī ir daudzdraugu no Anglijas)…bet Latvijā nav draugu xD tadeļ latviešu valodu nezinu (T_T)
un jā krievu valodu zinu100%
piedodiet par kļūdām (T_T) ;$ time to jump off a bridge

4 Likes

Hey! Esi sveicināta forumā! :3
Kā tu sāki skatīties anime?[quote=“grellsutcliff, post:1, topic:3195”]
un jā krievu valodu zinu100%
[/quote]

mēs varētu taistīt exchange. :smiley: Es mācījos skolā itkā 6 gadus krievu valodu, bet ļoti švaki saprotu. :sweat_smile:

2 Likes

Sveicināta :slight_smile:

1 Like

Well hello there :3
seems like you have really nice taste on everything
wannabe frieeends ??
Khehehehehe

2 Likes

Sounds like ill have a new friend!
We are all messed up inside![quote=“grellsutcliff, post:1, topic:3195”]
pilnīgais sociopāts :]
[/quote]

#Bring it !

2 Likes

3 Likes

Laba diena! ^ ^
Pati tikko pabeidzu 12.klasi un arī iešu uz LU VFF.
Kas gan tevi tik agrā vecumā spieda latīņu valodu mācīties? :confused:

1 Like

Laipni lūgts forumā! Vienīgajā latviešu lapā, kura tiek darbināta ar vienradža raga ekstrakta palīdzību!

Iespaidīgi cipari, ņemot vērā, ka paši angļi nezin tik labi angļu valodu. :smiley:

:scream: Kā ta tas tev sanācis… Ja ir vēlme, pie mums apgūt krievu valodu ir visai viegli.

1 Like

Yo :smiley:

1 Like

Sveicināta.
Cerams tev patiks tavs pavadītais laiks šeit.

1 Like

Čau, un sveicināta! :relaxed:
Nebaidies iesaistīties diskusijās, vai radīt jaunas tēmas, ja nav tā, par ko vēlies parunāt.
Beidzot redzu vēl kādu, kuram patīk Free! Vai esi iegrimusi yaoi kuģošanā, vai izbaudi seriālu tāpat? :smiley:

1 Like

Sāku skatīties jo rekomendēja draudzene :joy: Death Note :grin:
Jā!! Let’s do it :grin:

1 Like

Let’s be friends!!! :grin: Undertaker :heart_eyes:

1 Like

Yaaaayyyy!!!

1 Like

Vecāki gribēja, lai es macītu :sleepy:
Es gribētu macīties biologijas fakult. bet nezinu vai tagad spēju izlemt pareizi :weary:

Nu protams :joy: es krievu valodu tad arī nezinu 100% :joy:

Dīvaini 3 gadu vecumā to darīt, kaf pat latviski bērns nemāk, bet ok :smiley:
Have fun :wink: man ir gali bioloģijas fakultātē. Ja esi uzņēmīgs var pat ar diviem darbiem apvienot.
Bioloģija man ar tuva tēma, tpc nevaru izlemt starp vēsturi un medicīnu

Heeey! :smirk::smirk:

1 Like

VAI NE? Es pat neatceros vai bērns spēj vispar domāt tad :joy: jebkurā valodā :joy:
Un jā, nu grūti ir izlemt, un negribētu, kā saka fail at life and become a homeless old man
(es tad teiktu)

Jahallo. Mansons ir ok, kuru albumu klausies vairāk?