Labdien visai AnimeForums sabiedrībai.

Nu, ko lai es par sevi pastāstu… 28 gadus vecs puika, kam patīk grafiskais dizains, datorspēles, dažas animes, pazīmēt, paspēlēt ģitāru.

Kaut kā tā.

6 Likes

Konnichiwa!

Tavi mīļākie Anime?

Ahoijo! Kurš ir tavs mīļākais stils?

Sveicināts :slight_smile:

Sveiks

No sērijām: Black Lagoon, Ghost In The Shell, Golgo 13, Jormungand, Hellsing, Coppelion, Goku Midnight Eye, A.D. Police Files, Golden Boy… un Welcome To The NHK.

No filmām: Barefoot Gen un First Squad: The Moment of Truth.

1 Like

Hm… Laikam tas skaitās semi-realism; tipa Ghost In The Shell un Black Lagoon. Principā man patīk stili, kas ir tuvāki reālismam, lai gan pašam īstenā reālismā izpausties nesanāk. Pašam mācoties zīmēt, es veicu ‘ģēnija manevru’ un izdomāju trenēties zīmēt mangas pirms apgūt klasiskos zīmēšanas pamatus, tāpēc tagad mani skricelējumi ir tādi mēreni atbaidoši pseido-mangas un Rietumu komiksu stila sacepumi ar šausmīgām perspektīvas kļūdām. :(

2 Likes

Čau. :wave:

Čau. :)

Свейки

Привет. :slight_smile:

henlo

Vecis. Burtiski. Jo tu esi vecs. Ha.

Laipni aicināts šajā interneta nostūrī!

Mūžsenais jautājums Dub vai Sub?

Es neesmu vecs, man vienkārši daudz gadu! :D

Man der abi. Galvenais, lai pilda savu funkciju un palīdz saprast, kas tiek runāts. Par sub dažkārt gan var iesmiet.

“Lieliski. Viss iet tieši pa keikaku [tulkotāja piezīme: ‘keikaku’ nozīmē ‘plāns’]…” :thinking:

Howdy ho.

1 Like

Sveiks :slight_smile: prieks redzēt jaunas sejas :smiley:

Sveiki! Nav jau man tā seja tik jauna, kā nekā 28 gadi, bet paldies par uzņemšanu bariņā. :slight_smile:

Caw :ureshii: