Labdien visai AnimeForums sabiedrībai.

Hello.

Heyya. :slight_smile:

Čau! :slight_smile:

Masīvs sveiciens!

Kāpēc un kāda iemesla dēļ viņa patīk?

Neuztraucies ir mums vecāki, tāpēc - neuztraucies.

Būtu iespējams apskatīties kādu tavu darbu?

zupa

Sveiki! :stew:

First Squad: The Moment of Truth man patika galvenokārt stila dēļ, lai gan muzons arī bija tīri labs. Tai filmai stils bija samērā līdzīgs Black Lagoon stilam, tāpēc arī noskatījos.

Par darbiem runājot… te būs daži: A Dunmer Doomer. by Kiborg-Graph on DeviantArt un Tribute Sketch - Konstantin Stupin. by Kiborg-Graph on DeviantArt

1 Like

tikai patik vai ari kaut ko dari ?portfolio ir ? :money_mouth_face:
Chau

Čau! Nu, portfolio… tāds pieticīgs, bet ir: https://5f09f0d952476.site123.me/

2 Likes

WooW super nice…es pilnigi bezkaunigi pajautasu mum te formam vaidzetu kaut ka facelift uztaisit

1 Like

Hrm… Īsti nezinu, vai spētu, pat ja gribētu. Es pagaidām daros ar fizisku lietu dizainiem (PVC baneri, uzlīmes, ploterplēves uz transporta utt.), un ar Web dizainu man pieredze neliela. Mazliet padarbojos pa HTML manu multimediju dizaina studiju laikā, bet tad uzbruka Uguns Nāc-tas ir, Corona-Chan, un vajadzēja daudz ko apgūt pašmācību ceļā, kas ne vienmēr ataisnojās ar rezultātiem. Tagad domāju, vai nevajadzētu oficiāli pārkvalificēties uz Web dizainu, kas ir pieprasītāks, lai gan mana Web dizaina pieredze bija vienk frustrating - kaut kā ne sevišķi patika drukāt tos kilometrus ar kodiem, un tad meklēt, kāpēc gala produkts nedarbojas, kā cerēts (un saprast, kas tas nedarbojās tikai tāpēc, ka koda 493.rindas 10. fragmentā esmu ielicis nevis “-”, bet “=”). :rofl:

3 Likes

pilnigi tevi saprotu.
Mes te ari turam visu super Basic tik tadel lai nav japartaisa ar katru update.Bet kaut ka rebrendot logo gribetos uz modernaku/issaku bet zinasanu milziigs trukums :sweat_smile:

Tā jau ir cita runa - ar logotipiem man ir tīri veiksmīga pieredze (pats savējo taisīju, un vēl mazliet kabatas naudai mēdzu ik pa laikam kādam uztaisīt). Vai ir kādas īpašas vēlmes (toņi, stils, utt.)? Varu uzcept dažas skicītes vienkārši tā, teiksim, ieskatam. :slight_smile:

deam… tās pirmās divas rindas ar attēliem izskatāš kruta :D

1 Like

Foruma rūķītis :D Man nav tā konkrētā rūķīša bet gan jau admins viņu parādīs :D @Menestrels
image

2 Likes

Uztaisi kaut ko modernu, ko pats vēlētos redzēt šajā lapā. Tā gan jau būs interesantāk.

Bet - bet rūķitis :kowai:

2 Likes

Tu biji izredzēts! Bija teikts, ka tu cīnīsies par Rūķīti, nevis sacelsies pret viņu! Saglabāt ticību labajā… nevis to modernizēt.

3 Likes

Varbūt kaut ko no šiem? Varu palabot, ja būs nepieciešamība…

Please be gentle. :cold_sweat:

7 Likes

Rūķitis FTW

3 Likes