Kuru adblock lietot priekš youtube?

Oho, tā arī var? Mājās pamēģināšu

Man ir tas pats adblock, reklāmu nav, bet vakarā kā minēju youtube dīvaini uzvedās.

Ne katram video, bet nu katram ceturtajam kādām ±

Damn that actually works :smiley:

Adblock Plus atsāka strādāt priekš google chrome youtube :thinking: .

1 Like

Ye, man nākamajā dienā pēc čīkstēšanas viss atkal sāka strādāt kā agrāk :D

1 Like

Prieki beidzās. Pēc 3 gadu lietošanas uz telefona arī sāka mest reklāmas. Arī uz TV, kur gadu baudīju dzīvi bez reklāmām.

Šodien man arī tāds parādījās, bet šīs izskatās vairāk smieklīgi, jo to var aizvērt

Youtube atkal sāka detektēt adblock.

Jocīgi, man līdz šim brīdim ne reizi nekas nav izlecis, kgan youtube skatos diezgan daudz… Un man nav premium.

Esmu ievērojis, ka pēc Opera update Youtube neko nesaka par Adblock. Varbūt tik uz vecākām versijām redz

image

2 Likes

Anything but ads. FUCK ads. Cancer of the internet, literally (well, one of, anyway).

1 Like

What. Facebook arī tagad uzmāksies ar reklāmām kaut kādā veidā?

1212

4 Likes

Tak feisbukā vienmēr ir bijušas reklāmas.

Man nekad nav tur reklamās uzmācīgi lekušas virsū. Pa retam, ja tur kaut ko skaties, piemēram, RD, atver FB, ja citreiz paskrollo uz leju, pa vidu parādās tur RD veikals ar produktu, bet skrollo tālāk, tev tā reklāma nav ne jāskatās, ne jāgaida, kad beigsies. Bet tas ir baigi reti.
Bet pārsvarā FB tikai saziņai izmantoju.

1 Like

Facebook tas laikam vairāk attiecas uz video un reels

Jā, feisbukā tās reklāmas nav uzmācīgas, vnk news feedā viena otra posta vietā ir reklāma, es teiktu, ads done right.

1 Like

Lol man arī šo uzmeta un uzreiz izgāju no facebook jo negribu ņemties :D Bet otro reizi nav parādījies :D

:open_mouth:

Tur tak ir poga “Use for free”.

1 Like