Kuru adblock lietot priekš youtube?

Youtube ieviesa sistēmu, kas liedz skatīties video, ja jūs lietojat reklāmu bloķēšanas programmas. Varbūt jūs zinat kādus risinājumus šai problēmai? Kā turpināt skatīties youtube bez reklāmām?

Man stāv adblock plus, viss ir ok

1 Like

Damn. Neskatoties uz youtube adblockerblockeri, šis adblockeris nevis brutāli izlaiž reklāmu, bet gan rāda melnu ekrānu bez skaņas reklāmas vietā. Šis derēs.

Man firefox addbloki ar nestrādā. Pagaidām apeju skatoties private režīmā bet ganjau arī tur drīz metīs ārā to sū**

Man ir uBlock Origin, nekādu problēmu, pagaidām.
Nu vienīgi šad tad ir šad tad nav tās youtube ziņas par adblockeriem.

1 Like

Es it kā kko dzirdēju par to, ka youtube kko darot, bet vēl nekad neko neesmu manījis.
Man arī ir AdBlock Plus.

Man tādu brīnumu nav, vienkārši nav reklāmu un viss

Youtube vanced ir labs nav nevienas reklāmas un nevajag add block .
Bet tas tikai telefonā strādā cik noprotu.

1 Like

Man laikam ir Ublock Origin priekš mozillas un youtube vēl neko nav teikusi un cerams ka arī neteiks :D

1 Like

Man it kā parastais addblock strādā normāli, youtube neko nesaka!

Firefox + uBlockOrigin un reklāmu nebūs. Varbūt reizi divos mēnešos sanāks atjaunot listus, bet tas arī viss.

Pievienojos FireFox + uBlockOrigin bandai. Neesmu reklāmes redzējis ne uz datora, ne android.

Man ir Operas iebūvētais. Vienu brīdi nestrādāja, tagad atkal viss iet

Nav adblock, jo lietoju YouTube premium. Ļoti patīk actually. XD Pirms tam bija Chrome extension, kuru bija jāupdeito ik pa pusotru mēnesi.

“bija jāapdeito”? Extensions apdeitojas paši.

Ja kaut kas neiet, tad palīdz purgot cache un updeitot filtrus manuāli. Bieži negadās to darīt, bet nu sanāk reizēm.
image

Viņam daudz kas nepatika, errorus meta par kaut ko code: 224…, bet es pieļauju, ka pie vainas biju es, nevis pats extensions.

Tev tie ne-built-in listi ir manuāli pievienoti?

Ja kas, tas uBlock Origin man ir uz Chrome nevis FireFox kā te lielākai daļai.
Bet aizvakar vakarā tomēr youtube sāka mest brīdinājumus ka pēc 3 video tik bloķēts video atskaņotājs. Atslēdzu adblokeru, pāris video paskatīju bez tā un tad ieslēdzu atpakaļ un tagad vairs atkal nav reklāmu.
Edit: arī brīdinājumus pagaidām nemet arī.

2 Likes

tbh neatceros nemaz. :D