Kādus straumēšanas servisus jūs izmantojat?

Mūsdienās ir lērums straumēšanas servisu, izvēle ir liela, tādēļ vēlos dzirdēt ko forumieši izmanto ikdienā.


Priekš mūzikas lietoju Spotify, biju arī mēģinājis Tidal, bet atšķirību nedzirdēju.

Filmām un seriāliem ir izmēģinātas vairākas lietas.
Joprojām abonēju go3, kas tiek lietots jau no pirmssākumiem un paturu tikai tādēļ, ka reizēm tomēr kaut ko var paskatīties.
Brīžiem lietoju Netflix un ir izmēģināts arī Tet+.

Šobrīd pirmo mēnesi esmu abonējis Rakuten Viki, lai varētu skatīties korejiešu seriālus. Satura klāsts ir gana apmierinošs un abonēšanas maksa ir salīdzinoši lēta, bet cik esmu saskāries, viņu saturs pārsvarā ir 720/1080p.

1 Like

Standarta Spotify, lai var skandināt tematisku mūziku pie galda spēlēm.

Pašreiz ir Netflix, jo Korejiešu TV attiecīgo nekur citur neatradu, nav ne jausmas kur arī torrentus izraut ne tā svaigākā labuma korejiešu TV.

Dažreiz paņemu Rakuten Viki, ja uzrodas kas jauns, bet daudz kas nav pieejams mūsu platuma grādos un par VPN negribas maksāt papildus. Jāpiekrīt, ka cena laba, bet kvalitāte klibo.

Vietējo piedāvājumu neesmu mēģinājis.

1 Like

Man ir Spotify mūzikai un Megogo televīzijai un ik pa laikam filmām.

aniwatch animei, watchseries/ watchseriesstream filmām un seriāliem un bezreklāmu youtube mūzikai

:pirate_flag:

1 Like

I’ve gone full carribean with aniwave (9anime) un youtube vanced. Ne vairāk, ne mazāk.

1 Like

Spotify and that’s basically it.
Savulaik esmu bijis Crunchyroll subscriberis kādus pāris gadus, bet tad pārstāju skatīties, viņiem nebija pieejamas vairākas animes, kuras es gribēju noskatīties, because fucking region blocking, tiesības piederēja vienam citam anime streaming servisam, kurš, savukārt, nebija pieejams Latvijā. Fuck that shit, I’m out.
Filmas un TV šovus tikai downloadoju, jo skatos tos ārkārtīgi reti, maksāt pastāvīgu subscription priekš max pāris filmām mēnesī ir kkā stulbi + streamošana principā ir low quality deal, downloaded videos have better quality.

Arī youtube mūzikai un seasonvar/tv.cartoonka seriāliem/multfilmām. Vispār ja pat vnk meklēt krieviski, tad ļoti liela iespejamība kko atrast, un parasti ir arī variants ar subtitriem

Mūzikai YouTube Music bezmaksas versiju ar adblock. Kad ir nauda un vēlme Tidal, jo labāki ieteikumi nekā citās platformās. Vismaz tā bija pēdējo reizi kad salīdzināju.

No video straumēšanas puses, pats pa sevi, YouTube. Netflix, kad manās rokās iekrīt kāds apmaksāts konts - pats nekad neesmu pircis. :D Es jau pats neskatos, bet caur logu redzu, ka kaimiņš skatās anime aniwave.to un filmas rezka.ag, kas ir slāviska lapa, bet tur arī ir opcija skatīties filmas oriģinālajā ieskaņojumā.

1 Like

Mūzika - Abonēju Spotify
Filmas - zogu čoma Netflixu, pašai ir GO3 un Tet+. Bija Disney+, bet tur reti ka kaut kas jauns parādījās, tāpēc kanceloju.
Ziņām un informācijai - Youtube esmu abonējusi vairākus kanālus, kur sevi updeitoju par dienas notikumiem. Nav nekādi special ad bloks…nav jau tik traki ar tām reklāmām.

Tas lv strīming lapas vsp ir interesantas? Man ja gribās lv content es skatos latvijas televīzihas raidījumus

Latvijas kontentam GO3 un Tet+ ir ideāls savienojums. Seriāli būs vairāk GO3, VISAS LV filmas var skatīties Tet+.

Es vienu vakaru bindžoju visas vecās latviešu filmas (Purva bridējs, Vārnu ielas republika, Četri balti krekli, Nāves Ēnā, Ezera Sonāte). Bruh, that was a trip :melting_face: Sajūtas bija neaprakstāmas - cik lieli malači latvieši vsipār ir filmu veidošanā! Uldis Pūcītis ir mans bea now :melting_face:

2 Likes

BROOOO…GO3 RULLĒ AR FILMĀM :heart_eyes::heart_eyes: Welp, šodien būsy busy diena :D

2 Likes

Wow, veselus vairākus… :rofl: Man ir vairāki simti. Es gan pa lielam tikai rekomendācijas skatos, agrāk mēģināju tikt līdzi subscription listei, bet nav laika.

Kā to ņem. Go3 reizēm parādās filmas, ko var skatīties, bet saturu pievieno ļoti reti un ļoti maz. Visvairāk nepatīk tas, ka bieži nav pieejami ne latviešu, ne angļu subtitri.
Ja var dabūt no mobilo pakalpojumu sniedzēja atlaidi go3, vari izmēģināt.
Par cik parastus TV kanālus neskatos, man tas nav aktuāli, bet turpat var arī skatīies TV un TV arhīvu (laikam bija divas nedēļas).

Skaņas kvalitātē atšķirību jūti? :D

Nē. Parasti neklausos, izmantojot audio tehniku caur kuru diži kaut ko varētu pateikt. Ja klausies mūziku braucot tālajā braucienā pa šoseju, viens dupsis kāda tur izšķirtspēja. xD

Es tikai zinu, ka Tidal ir pieejama FLAC kvalitāte, bet Spotify maksimums ir 320 Kbps, kas nav ne tuvu.
Also, šeit uzzināju interesantu faktu: https://www.quora.com/Is-FLAC-the-highest-quality
image

Esmu pārsteigta, ka cilvēki par tik daudz brīvam lietam maksā

Zemabpziņa, negribās būt pirātam.

Es esmu informācijas komuniste :point_up:

Tāpēc man ir Humble Choice subscription jau gadus 5 no vietas, lai gan neesmu spēlējis nevienu viņu spēli jau gandrīz tikpat gadus :smiley: