Kuru adblock lietot priekš youtube?

Es sākšu skatīties reklāmas pirms maksāšu par premium. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Es pat ilgu laiku skatījos reklāmas līdz to kļuva nu ļoti daudz. Dubultās reklāmas pirms video starta, video vidū un ik pēc viena vai diviem video.

2 Likes

Man vispār baigi paveicies ar reklāmu bloķēšanu. :D

Uz datora ir adblocks - reklāmas neredzu.
Uz TV reklāmas nekad nav bijušas, iespējams tāpēc, ka man ir Xiaomi TV box, kas automātiski bloķē reklāmas.
Telefonā nekad nav bijušas reklāmas, varbūt Apple arī kaut ko izdarījuši, lai nav jāskatās YT reklāmas. :D

Trakākais ir tad kad video pats ir 5 - 20 sekundes garš, un uz to ir jānoskatās 2 garās reklāmas.

3 Likes

Man sāk palikt bail klikšķināt uz jauniem video. :D

3 Likes

Gribi pateikt youtube tagad jau liek pat 2min reklāmas? :open_mouth:

1 Like

Esmu uz telefona pieredzējis, ka parāda 2 reklāmas komplektus. Sākotnēji rāda “1 of 2”, “2 of 2”, un tad atkārto.

Kā - atkārto?

Vēlreiz rāda reklāmas “1 of 2”, “2 of 2”, bet nu jau citas.

WhatTheFuck
DOOU

2 Likes

3po4m7

Es negribu tās feken reklāmas skatīties, tāpēc skatos yt tikai caur datoru :caveman: ceru ka pēc tā ziņojuma nekas tālak nenotiks :D

3 Likes

Vispār neredzu jēgu tām reklamām kā tādām, reāli tās reklāmas ir kaitinošas un atbaidošas, tieši otrādāk tādu produktu vairs nekad nepirkšu ko piedāvā kaut kāda kaitinošana reklāma.

2 Likes

Pienāks laiks, kad ķersies kompjiem ar klāt. :D Nezinu kā telefonā, tur youtube neko neskatos, kompī ar adblock nav problēmu, viss ok.

Nu jau vairs nestrādā. Arī šo sāka ķert.

1 Like

Sāku lietot firefox un ublock origin :frowning:

Man viss ok :thinking:

1 Like

parastais man nestrādā, bet ja ieeju incognito režīmā iekšā, pat caur savu kontu, viss iet kā pa sviestu

Waaaaa? Tev nekā nav, jo man tas pats, un es jau izmantoju 2 video šo saka pēc trešā brīdinājuma izslēdz pavisam youtubi tad :owocry:

Vēl no rīta tā nebija. Bet tagad pamanīju, ka ieslēdzot video, video ir melns, griežas aplītis video palaižas pēc kādam 10 sec vai arī nē un jāfrešo lapa un tad palaižas. Tā kā kārtos kaut kas. :thinking:

Vajadzēs youtube video skatīties caur VLC player :D Nedaudz nēerti, bet vismaz nav reklāmu.

Sen to nemēģināju, bet skatos tas vēl strādā, bet ir problēmas, video veras zemākajā rezulūcijā, ja pat prefered norādi 1080p :cry:

Neko nezinu, atbraucu no laukiem, skatos jau padsmit youtube video, viss strādā. Google Chrome + AdBlock Plus (specifiski šis: Adblock Plus - ilmainen mainosesto - Chrome Web Store).